Tipy na žhavý sex

on

Známe to téměř všichni. Zamilujeme se a jsme jak utržení ze řetězu. S partnerem bychom se mohli milovat kdykoliv a kdekoliv. Postupem let toho apetitu ale ubývá a po deseti letech jsme rádi, že k tomu jednou za čas vůbec dojde. Co s tím?

Sexuologové by vám hned vysypali z rukávu řadu zaručených rad a doporučení. A co doporučujeme my? Vhodně zvolené erotické pomůcky, ať již pro ni či pro něj. Uvidíte, že když s nimi budete dráždit ta pravá místa, budete si připadat jako za mladých let. A kde je sehnat?

Inspirujte se

Navštívit můžete nějaký sexshop nebo vybírejte a nakupujte online. Taková společná návštěva sexshopu může být vzrušující sama o sobě stejně jako to těšení se, až ty věcičky spolu vyzkoušíte. Pokud se ale stydíte, zvolte nákup online. Většina e-shopů s erotickými pomůckami ke všem produktům zveřejňuje patřičné návody. Inspirativní bývají i články na určitá témata, které vám navíc dodají jistou dávku odvahy. Hodně jich najdete například na stránkách ruzovyslon.cz.

Nečekaný striptýz

Rad, jak na žhavý sex, na internetu najdete nespočet. A nemusíte se hned oblékat do latexových kostýmků a na partnera vyrazit s bičíkem. Muže dokáže jaksepatří navnadit třeba nečekaný striptýz. Pokud na sobě navíc budete mít svůdné prádlo a třeba krajkové punčošky, dáváme ruku do ohně z a to, že se mu pořádně rozproudí krev v žilách. A i na jiných místech.

Romantická večeře bez kalhotek

Můžete ho ale pozvat na romantickou večeři. Vezměte si na sebe kratší sukni. A neberte si kalhotky. Už je téměř léto, zima vám tedy rozhodně nebude. Při samotné večeři ho buď rukou naveďte na patřičná místa (pod dlouhým ubrusem samozřejmě), nebo se mu s tím šeptem svěřte. Jsme si jisti, že nedojí. Až dorazíte domů, nechte se šátkem svázat k posteli. Dáte mu tím najevo, že se s vámi může dělat, co bude chtít. Nebo vyndejte svou oblíbenou hračku a řekněte mu, ať vás s ní dráždí. Vibrátor je pro tento úkol ideální. Divili byste se, kolik mužů vzrušuje, když mohou manželku uspokojit právě vibrátorem.

Zkuste přepadovku

Tzv. přepadovka zabírá snad na všechny ženy, tedy za předpokladu, že jsou samy. Třeba při mytí nádobí se k ní zezadu přibližte, začněte ji líbat na krk a dobývejte se pod její oblečení. Že by neroztála? Roztaje, nebojte se.

Napsat komentář