Udělejte dnes v ložnici něco jinak

Až děti usnou, čeká vás zase ten nudný stereotypní sex? Milovat se z povinnosti není správné, přesto přesně tohle mnoho partnerů dělá. Přitom by stačilo tak málo. Hezky se obléknout, využít nějakou pomůcku nebo koupit erotickou hračku.

Žádný muž nebude zklamaný, když mu jeho drahá polovička připraví v posteli překvapení. Proto se nebojte vzít iniciativu do svých rukou a vymyslet něco originálního. A co? Máme pár konkrétních tipů.

Oblékněte se netradičně

Místo vytahaného trika na spaní si dnes oblékněte erotické prádlo nebo nějaký kostým. Nemusíte kvůli tomu hned do obchodu, jistě doma najdete bílou košili, kravatu a krátkou sukýnku. Můžete si zahrát na nezbednou školačku, která si pod sukni nevezme kalhotky.

Najděte doma pomocníka

Na erotické pomůcky vám sice nejlépe pomůže sexshop, avšak spoustu jich běžně najdete doma. Vezměte si do postele kostky ledu, hedvábný šátek či jen kravatu, kterou si jeden z vás zaváže oči. Hned bude všechno zábavnější!

Nebojte se erotických pomůcek

Největší možnosti vám bezpochyby dávají hračky pro dospělé. Je jich nespočet. Některé jsou určené ženám, jiné mužům, další si užijete společně. Jen je potřeba přijít na to, co bude vyhovovat zrovna vám. Upřednostníte vibrující hračky, BDSM pomůcky či vakuovou pumpu? Pro začátek se do výběru pusťte naslepo, nic jiného vám ostatně nezbyde. Orientujte se třeba podle recenzí a zkušeností zákazníků, případně podle svých erotických snů. O dalším nákupu už se poradíte s partnerem a vyberete společně.

Jednou začít musíte

Sebrat odvahu k takovému kroku, jako je výběr erotické pomůcky, nejspíš nebude snadné. Zkuste se ale přemoct. Uvidíte, že partner snahu ocení. Navíc tato snaha pravděpodobně navždy změní váš sexuální život. Vůbec nezáleží na tom, zda je vám třicet či padesát. V žádném věku není pozdě dojít k poznání, že existují i mnohem zábavnější sexuální pomůcky než vibrátor.

Napsat komentář