Kdo chápe nevěrníky?

on

couple-731890_1280-1

Vysvětlí mi někdo, proč se podvádí?
Ze srdce nenávidím nevěru. Mám velké štěstí, že jsem ještě nenarazila na kluka, který by mě podvedl (nebo o tom aspoň nevím :-D) a já sama jsem taky nikdy nevěrná nebyla.

Nechápu důvod, proč podvést někoho, koho máte rádi, s kým chodíte, žijete.
Když vidím klučíky v růžových tričkách natřásajících se na diskotékách, lijících do sebe jednu půlku za druhou, pomrkávajích po každé slečně, jež projde kolem, dokážu si naprosto přesně představit jejich milostné životy.
To samé mě napadá, když kousek dál vidím děvčátka s minisukněmi, poloprůhlednými úplými topíky s výstřihem s velkým V a nepřirozenými peroxidovými vlasy.

Samozřejmě ti možná své partnery nestihnou ani podvést, protože většina z těchto jedinců je střídá jak ponožky.
Horší nevěrou je nevěra v období, kdy jsme s partnerem delší dobu. Proč někteří podvádí? Proč riskují vztah milovaného člověka kvůli několikatiminutové chvilce rozkoše? Podle mě je to zbytečnost. Hloupost.

Já takovou hloupost neodpouštím. Je sice pravdou, že jsem se s ní ještě osobně nesetkala, ale vím, že bych se s partnerem okamžitě rozešla. Kdyby se to stalo poprvé a já bych o něj moc stála, možná bych si vyslechla vysvětlení. Kdyby se hodně snažil a podvedl mě třeba v opilosti, snad bych mu odpustila. To už však neplatí pro opakovanou nevěru. To by s ním byl amen, ať si jde za takovou, která mu to bude tolerovat. My holky přece nejsme splachovací, což? 🙂

Napsat komentář