3 tipy pro elegantní řešení užitných prostor v domácnosti

on

V jakémkoli domě nebo bytu najdeme místnosti, v nichž se skladují různé věci, které se aktuálně nepoužívají. Jen si vzpomeňte, kolik různého vybavení máte doma vy. U mnohého jste se již dávno rozhodli, že jej prodáte nebo vyhodíte, ale stále jste se k tomu nejspíše ještě nerozhoupali. Jestliže nahlédnete do mnohých komor, sklepů, dílen či garáží, najdete tam nejspíše velký nepořádek, jelikož jsou předměty libovolně poházené po prostoru. Je to škoda, protože existuje spousta alternativ řešení takovýchto užitných místností. My vám dáme 3 tipy, jež se vám mohou náramně hodit.

1. Mnohdy postačí klasické police

Jestliže jdete při vybavování skladovacích místností zejména po nejnižší ceně, vsaďte na moderní policové regály. Koupit je lze jak v kompletním prefabrikovaném provedení, tak i ve zcela originální podobě. Optimální je využití online návrháře paletových regálů, který vám pomůže navrhnout řešení přímo na míru dané místnosti. Do garáže se hodí především silnější trubkové variace regálových soustav. Police tak bez problémů unesou i pneumatiky a těžší předměty.

2. Přepravky všeho druhu

Pro uskladnění i přenášení věcí se hodí moderní přepravky. Volit je možné hned několik různých druhů. Výborné jsou třeba takové regálové přepravky, které se mohou bez problémů stohovat na sebe. Skladovacího prostoru vám přibude, nicméně nijak se nezmenší celkové užitné místo. Hodně oblíbené jsou také specifické přepravky na ovoce a zeleninu. Jejich perforovaná konstrukce zajistí čerstvost uskladněného obsahu a disponují i praktickými otvory pro případné přenášení.

3. Skříňky a plastové kufry

Myslíte si, že do technické místnosti musíte nezbytně nakupovat klasické dřevěné masivní skříně? Ne, bohatě postačí ty kovové. Cenově se pohybují mnohem níže a v komoře skutečně žádnou parádu dělat nepotřebujete. Stejně tak není od věci podívat se i na plastové kufry, jež jsou optimální při přenosu předmětů.

Napsat komentář