První noc v novém hnízdečku lásky? Užijte si ji se vším všudy

on

Jedním z největších životních kroků je přestěhovat se do společného obydlí. Pokud jste se rozhodla pořídit si s drahou polovičkou rodinný dům, začínáte tím další etapu životem. První noc v hnízdečku lásku by měla být výjimečná, abyste na ni nezapomněla. Jestliže se však obáváte, že váš partner s žádným překvapením nepřijde, staňte se iniciátorkou nevšedních nočních hrátek právě vy. Jak na to?

V první řadě je nezbytné pořídit si nějaké hračky pro dospělé, s nimiž zažijete orgasmus jako nikdy předtím. Jednat se nemusí pouze o vibrátor, který vás napadne zřejmě jako první, ale v nabídce sexshopů jsou také dilda, anální kolík, vakuová pumpa či vibrační vajíčko. Dokonce s některými pomůckami si pohrajete i sama, když zrovna bude muž na služební cestě.

Začněte erotickým prádlem a španělskými muškami

I když jste možná stydlivá, zkuste to změnit. Pořiďte si erotické prádlo, které zalichotí vaší postavě. Obléct si můžete například kožené kalhotky s dvojitým řetízkem, korzetový komplet se šněrovačkou anebo tanga z bonbónů. Záleží na tom, jestli má váš muž rád sladké, aby vám tanga doslova rozkousal.

Vášeň zintenzivní španělské mouchy, což je v podstatě afrodisiakum pro muže i ženy. Zvýší sexuální apetit a celkově umocní prožitek ze sexuálního aktu.

Kde koupit erotické hračky?

První možností je vyrazit do města a najít nějaký sexshop, kde si můžete hračky rovnou osahat. Pro stydlivé dámy je připraven internetový obchod, jenž vám doručí objednané zboží přímo domů. Jedním z předních online sexshopů na tuzemském trhu je Růžový Slon. Veškeré produkty jsou rozdělené do přehledných kategorií, a tak stačí zvolit pouze tu, která vás zajímá. Pomůcky naházejte do virtuálního košíku, objednejte a jen vyčkejte na balíček. Vzhůru za sexuálním dobrodružstvím.

Napsat komentář