Mikroflanel musíte mít doma i vy

Lůžkoviny a deky jsou samozřejmým vybavením každé ložnice i obývacího pokoje. Pokud i vy patříte mezi zákazníky, kteří si potrpí na pohodlný spánek a příjemné materiály, mikroflanel by v žádném případě neměl ve vaší výbavě chybět. Následující řádky vám představí ty největší výhody, kvůli nimž si tento stále oblíbenější materiál zamilujete i vy.

Příjemný pocit k nezaplacení

Mikroflanelové povlečení má jednu nespornou výhodu. Tou je příjemný hřejivý pocit, který při kontaktu s ním máte. Je proto ideální volbou pro všechny zmrzlíky, jimž s nástupem studeného a deštivého podzimu začíná být v noci zima. Za dobrými tepelnými vlastnostmi stojí jemný chloupek, díky němuž nemusíte lézt pod peřinu v několika vrstvách oblečení. Deka mikroflanel vás zahřeje i v těch nejtřeskutějších zimách, kdy teplota padá hluboko pod nulu.

Mikroflanelové prostěradlo, foto: RodinneBaleni.cz

Minimální nároky na údržbu

Jste-li zaneprázdnění, nebo si zkrátka jen nerozumíte s žehličkou a prknem, nevadí. Mikroflanel velmi rychle schne, aniž by se ohýbal. Je dobře tvarovatelný i po naprostém uschnutí. Ať už sháníte prostěradla mikroflanel či povlečení mikroflanel, těšit se můžete na příjemný odpočinek bez zbytečných domácích prací.

Hospodyňky zajásají

Trápíte se s povlečení a už nevíte, jaké ložní prádlo si pořídit, abyste nečekali den, než vám po vyprání uschne? V takovém případě vám rozhodně doporučujeme sáhnout po mikroflanelu. Jeho specificky upravený povrch zaručuje, že údržba není nijak náročná. Rychle vám uschne. Dokonce jej vůbec nemusíte žehlit.

Originální design

Nemyslete si, že když je mikroflanelové povlečení funkční, nemůže být líbivé. Naopak. Výrobci dělají všechno proto, aby se zavděčili i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Vybírat můžete z mnoha barev, kombinací i potisků. Originalitě a netradičnímu pojetí se v tomto ohledu meze nekladou.

Napsat komentář