Proč věnovat nákupu trička pozornost a jak vybrat správně?

on

Jakého oblečení máte nejvíce kusů? S velkou pravděpodobností to bude buď spodní prádlo, nebo půjde právě o trička. Platí to pro skříně mužů i žen, kdy zásady výběru a nakupování jednotlivých kousků jsou poměrně podobné. Na co si dát pozor a jak vybrat co možná nejlepší kousky oblečení? To se dozvíte v tomto článku.

Základ šatníku pro každé roční období

Trika jsou základním kouskem oblečení bez ohledu na roční období. Využijeme je v létě, ale i v zimě, kdy se výborně hodí pro nošení pod svetry a nejrůznější stylové vrstvení. O kousek více univerzální jsou pánská trička s krátkým rukávem. V šatníku je dále mohou doplňovat nejrůznější tílka. Vzhledem k tomu, že jde o často nošený kus oblečení, je dobré vlastnit několik neutrálních triček pro možnosti vzájemné kombinace. Úplným základem je tedy černé a bílé triko.

Příjemný materiál pro pohodlné nošení

Moderní pánské tričko se vyznačuje nejenom dobře padnoucím střihem pro zvýraznění postavy, ale také pohodlným materiálem. Nejvhodnější je převaha bavlněného vlákna, které dokáže výborně absorbovat přebytečnou vlhkost, zajišťuje dostatečnou termoregulaci a podporuje proudění vzduchu k pokožce. Na druhou stranu se však nemusíte bát menších příměsí jiných vláken, což slouží ke zlepšení vlastností a udržování tvaru oblečení i po více vypráních.

Volba designu

Dámy i pánové si potrpí na svém vzhledu, který dokáže ovlivnit každý kousek oblečení. Patří sem samozřejmě i trika. Ta mohou mít ležérní a sportovnější vzhled, ale existují také elegantní varianty, jako jsou například pánské polokošile. Několik jednobarevných kousků v šatníku tak může být směle doplněno o trička s potiskem nejrůznějších zajímavých typů v závislosti na tom, co se vám líbí. Příjemným a pohodlným způsobem tak dáte najevo svůj jedinečný styl.

Napsat komentář