S kolegy do zábavního parku? V rámci teambuildingu klidně!

on

Kdo si myslí, že zábavní parky jsou pro děti, je pěkně na omylu. V Brně mají jeden, kde najdete atrakce s označením 8-99 roků. Nevyzkoušet je by byl hřích. Vezměte celou partu z práce a vydejte se vstříc brněnskému parku, který střeží čáp Bruno. Mají tam nachystané perfektní teambuildingové aktivity.

Teambuilding v Brně lze pojmout i netradičně. Zapomeňte na okoukané laser game, únikové hry nebo nudné sporty. Vyplavit společně při pohybu trochu endorfinů je rozhodně dobrý nápad, ale musí to být originálním způsobem.

Teambuilding není jen o neřízeném dovádění

Jistě vám vrtá hlavou, jak může probíhat takové stmelování kolektivu v prostředí zábavního parku. Odpověď najdete přímo na webových stránkách zábavního parku BRuNO. Mají přichystané tři varianty teambuildingu, při nichž si zahrajete na detektivy nebo si užijete týmovou soutěž na atrakcích. Všechno tedy bude mít svůj pevný řád, aby se vám podařilo zlepšit mezilidské vztahy a dosáhnout harmonie v kolektivu.

Jelikož je zábavní park BRuNO opravdu obrovský, přijít může až 150členný tým. V takovém počtu lidí je všechno organizačně náročnější, a tak je extrémně důležité ozvat se včas, abyste si mohli rezervovat prostory pro své účely. Můžete se sem vydat místo práce, odpoledne po skončení pracovní doby nebo také v noci. Když totiž děti odejdou spát, zábavní park ožívá a tentokrát se otevírá dospělým!

Postaráno o vás bude se vším všudy

Každý teambuilding v zábavním parku je přizpůsoben na míru potřebám konkrétní organizace. Nezapomíná se ani na výtečné jídlo a pití, na nějž budete mít po dovádění na atrakcích určitě chuť. Catering zajišťuje místí restaurace Brno s názvem Hnízdo a můžete se těšit jak na české, tak zahraniční speciality. Záleží jen na vás, co konkrétního si objednáte. Jedno je ale jisté. Ať už zvolíte jakýkoliv program, teambuilding v zábavním parku bude nezapomenutelný.

Napsat komentář