Jak na péči o nehty?

on

Na úpravu nehtů by měl dbát každý – muži i ženy. Vzhled rukou o vás mnohé vypovídá. Samozřejmě větší péči svým nehtům obvykle věnují ženy. Dámy, jak o ně pečovat a kde hledat profesionální nehtovou kosmetiku?

hands-1283917_640

Péče o nehty

O nehty byste měly pravidelně pečovat cca jednou týdně, nebo dle potřeby (když se vám třeba zatrhne nehet). Co taková péče obnáší?

Používáte-li lak na nehty, začněte jeho odstraněním. Poté si ruce pečlivě umyjte a osušte. Nezapomeňte na ošetření okolí nehtů, ale pozor, abyste si nezatrhly kůžičku. Poté přichází na řadu zapilování.

Nepodceňujte správný výběr pilníku. Jsou rozmanité. Na přírodní nehty nepoužívejte hrubé pilníky a někteří nedoporučují kovové či skleněné pomůcky. Jsou-li nehty dlouhé, zkraťte je nůžkami. Zbavte se také případných nečistot. Nakonec přichází na řadu lak na nehty.

V rámci péče se však můžete věnovat i dalším činnostem. Používejte krémy na ruce, a pokud se vám nehty snadno lámou nebo jsou jinak oslabené, zkuste třeba nějaký doporučovaný přípravek. Někdy stačí upravit životosprávu. Možná vám chybí nějaké minerály či vitamíny. Náchylnější jsou nehty v zimě.

Laky na nehty

Většina žen preferuje barevné nehty, přičemž kvalita laků je různá. Některé jsou obyčejné, jiné obsahují přírodní zpevňovače a vitamíny. Proto se při výběru neřiďte jen cenou a raději si připlaťte. Kromě laků je možné používat i speciální podlaky. Klasického laku dáváme dvě vrstvy. Pokud ještě chcete lesk, volte jen jednu vrstvu.

Chcete mít reprezentativní nehty? Používejte kvalitní laky na nehty a další nehtovou kosmetiku. Velké množství produktů na vás čeká v internetovém obchodu Enii-nails.cz. Nabídka je určená především profesionálním nehtovým studiím. V širokém sortimentu si však najdete i výrobky pro osobní použití. Dosáhněte díky kvalitní kosmetice úžasného vzhledu rukou, ať už svých vlastních, nebo vašich zákaznic.

Napsat komentář