New Yorker – móda na dosah

on

shop-63992_640

Značku New Yorker zřejmě netřeba dlouze představovat. New Yorker – to jsou aktuální módní trendy pro mladé za výhodné ceny. Se značkou New Yorker se můžete kompletně obléci, ať už jdete do školy, do práce, na párty atp. New Yorker nabízí široký výběr trendy oblečení. Je možné si zakoupit i dárkové poukazy a nechat si tak své blízké vybrat podle jejich vkusu. Značkové kvalitní zboží New Yorker se těší velkému úspěchu.

Odkud přišla značka New Yorker…

Kořeny německé značky New Yorker sahají do roku 1971. Značka se zanedlouho stala módním velikánem a dnes už oblečení značky New Yorker najdeme v mnohých evropských zemích. Vůbec první obchod New Yorker se soustředil zejména na džínový sortiment, ale dnes už se v těchto obchodech můžete obléci doslova od hlavy až k patě.

New Yorker – cool a trendy oblečení

Značka New Yorker se rozhodla zaměřit především na mladou generaci a na dospívající, kteří chtějí být in a ještě k tomu za dostupnou cenu. A to se jí podařilo. Oděvy značky New Yorker si velmi rychle získaly oblibu a v dnešní době už snad nenajdeme nikoho z mládeže, kdo by tuto značku neznal.

V obchodech New Yorker najdete rozmanité oblečení všeho druhu – spodní prádlo, svrchní oděvy, dámské i pánské oblečení i doplňky. Můžete si zakoupit svetry, mikiny, kabáty, bundy, trička, topy, sukně, kalhoty, šortky, košile, šály, obuv, bižuterii, klobouky, čepice,…Za hlavní se však považuje svrchní oděv.

Podznačky New Yorker

New Yorker zahrnuje několik podznaček. Těmi nejznámějšími jsou asi Fishbone, Amisu, Smog a Censored.

Střih oblečení New Yorker reaguje na aktuální světové módní trendy. Klade se důraz na kvalitní zpracování a přizpůsobení zboží danému ročnímu období. Na pultech obchodů se tedy střídá jarní, letní, podzimní a zimní kolekce.

New Yorker – když útočí slevy a akce

Obchody se značkou New Yorker se vyplatí sledovat, protože můžete narazit na skvělé akce, kdy lze zakoupit oblečení za bezkonkurenčně nízké ceny. Posezónní výprodeje či různé akce probíhají pravidelně a přitahují tisíce zákazníků.

Napsat komentář