Letošní Ježíšek má silné páky – slevy na cokoliv

Jestli se ještě někdo bojíte, jak to vůbec uděláte, abyste potěšili všechny své blízké a na všechny se dostalo, možná byste měli své obavy zamknout do trezoru a pustit je ven, až když bude třeba. Vánoční dárečky se vám v tajné skrýši budou kupit jako v pekárně houstičky, ani nemrknete. Chcete vědět jak?

kuponovnik-1

Matematika je jasná: když koupíte jeden dárek místo za sto korun jen za pouhých padesát, máte logicky na dva. Párkrát si to vynásobte a dobrá, někdy místo jednoho koupíte jeden a půl, ale někdy zase tři, takže! Korunka ke korunce a záhy se to nastřádá tak šikovně, že máte za chvíli vyřešenou rodinu, přátele a dost možná i sousedy.

Nebyla bych to já, kdybych všechno nevyzvonila. Já totiž nedávno našla skvělou příležitost jak ušetřit. Lámala jsem si hlavu s tím, jak to všechno zvládnu, protože jsem ráda štědrá. No a to víte – každá legrace něco stojí. Tak jsem brouzdala na netu a objevila poklad nad poklady.

Vychytávka, která potěší

Představte si, že se rozhodnete pro nějaké zboží. Víte, že má určitou cenu. Co ale nevíte, je to, že ta cena vůbec nemusí být konečná. Na webu Kupónovník.cz si můžete vybrat slevové kupóny do všemožných obchodů, jaké vůbec znáte. Je to užitečná služba a pomoc, jak ušetřit při nákupech v internetových obchodech.

Den co den se akce a slevy aktualizují, takže si můžete být jisti, že vaše volba sníží původní cenu natolik, nakolik to slibuje. Zcela zdarma si můžete vyzobat takových kupónů, kolik potřebujete, v neomezeném množství. Není taková podpora nás shopaholiků báječná? Říká našim odpůrcům: „Nakupování je zdravé!“

Pojďte se mnou nakouknout a vyzkoušejte si rovnou, jak snadné to je: vyhledáte si podle kategorie, obchodu nebo pomocí našeptávače to, co byste rádi sehnali. Kliknete na „využít slevu“ a vygenerovaný kód nakopírujte. No a pak jej už jen vložíte do příslušné kolonky v objednávce a sleva je vaše!

Záleží už jen na vkusu

Já třeba momentálně toužím poslat své rodiče na dovolenou. Domluvili jsme se všichni v rodině, že jim to moře prostě dopřejeme. V sekci „cestování“ mám dilema jen z toho, které nabídce dát přednost. Co na tom, že je léto daleko? Krásná poukázka pod stromečkem maminku s taťkou jistě dojme – a to nemluvě o slzách radosti příbuzenstva až jim oznámím, že se nakonec dělíme o částku, která je o 24 % nižší!

A co s ušetřenými penězi? Jak prosté! Šup a už hledám v Okay slevové kupóny, chtěla bych mobilní telefon. No naši nám pak přeci nějak musí dát vědět, že dorazili v pořádku a vyfotit celé své cestování! Obzvlášť, když znovu ušetříme dalších 30 % – to uznejte sami. Sečteno a podrženo – dárky pod letošní vánoční stromek pro naše drahé nemusí být drahé ani trochu! Štědrosti se totiž díky slevám meze nekladou.

Napsat komentář