Trendy nápady pro zdobení domu na Vánoce

on

christmas-1521355_1280

Jaká bude letošní vánoční výzdoba bytu? To je otázka, na kterou je již čas hledat odpověď. Návrháři a dekoratéři doporučují použití vánočních ozdob pro domácnost, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů a barev. Ovšem nesmí chybět doplňkové prvky, které symbolizují luxus a bohatství. Letošní interiérová dekorace se nese v barvách lesa v zimě – zelené, bílé a hnědé. Typicky takový rozsah je zvolen jako pozadí, na které je zvláště výhodné hledat světlé a bohaté příslušenství v červených, zlatých a fialových odstínech. Doporučujeme volit takové prvky, které symbolizují pohodlí a teplo domova.

christmas-1118626_1280

Vánoční ozdoby do domu ze dřeva a z papíru

Ale samozřejmě, že to není jediný způsob, jak přivítat Nový rok ve velkém stylu. Chcete něco neobvyklého? Více světla a moderny? Nabízíme několik typů, lépe řečeno pět hlavních trendů interiérové vánoční výzdoby. Za prvé – jarní styl interiéru. Jste jedním z těch lidí, kteří stěží tolerují zimu? Tak proč ne, aby vaše očekávání jara bylo trochu zajímavější, vytvořte si vánoční dekorace z květin, listů, divokých zvířat a ptáků. V tomto stylu zdobení byste měli používat mrazivé bílé, stříbrné a modré odstíny, abyste vytvořili magickou atmosféru Vánoc.

bokeh-1033282_1280

Další čtyři typy na vánoční výzdobu bytu

Za druhé – zaměření na kovové vánoční ozdoby. Zlato, měď a ostatní dekor v teplých odstínech „kovové“ je na vrcholu popularity posledních pár let a zdá se, že to přetrvá i v dalších letech. Jejich lesk a teplo je ideální pro zdobení domu na Vánoce, ale zejména budou vypadat nádherně v kombinaci pastelových odstínů růžové, máty a tyrkysové barvy. Za třetí – vytvoření vlastního příběhu prostřednictvím ozdob a figurek. Za čtvrté – vánoční ozdoby inspirované ptáky. Podle tohoto trendu, tradiční symboly zimních zvířat – jelenů, medvědů a sov jsou nahrazeny ptáky. Za páté – moderní interiér oživíme retro prvky.

Napsat komentář