Zlaté šperky nikdy nevyjdou z módy

on

Nosíte zlaté šperky, nebo je považujete za zastaralou záležitost? Jednu dobu to vypadalo, že stříbro je populárnější. Pak se zase hodně nosilo zlato růžové či bílé, nicméně trendy se opakují a klasická žlutá určitě nikdy nevyjde z módy.

Do věku, kdy žena dokáže ocenit zlaté šperky, musí prostě dospět. Mladší slečny zpravidla upřednostňují stříbro, nicméně už zhruba v době, kdy se vdávají, mají jasno. Ve snubních prstenech totiž vede žluté zlato.

girl-2198018_1280

Trendy se vrací

Většina trendů se čas od času opakuje a v poslední době jste si určitě mohli všimnout, že je moderní vintage styl. Právě zlato je barvou tohoto módního proudu a v obchodech se objevují překrásné vintage zlaté šperky. Například v kombinaci s perlami či velkými barevnými drahokamy vypadá žluté zlato nejlépe, jelikož je nechá vyniknout.

Žluté zlato nevyžaduje takovou údržbu

Zlato samozřejmě není jenom žluté, nicméně to bílé či růžové bývá obvykle dražší. Dalším důvodem proč se rozhodnout pro žluté může být nutnost údržby. Bílé zlato snadno zajde, obzvlášť pokud není pokovené rhodiem. Také častěji způsobuje alergické reakce.

red-1450056_1280

Zlaté šperky si vybírejte podle pleti

Pokud se budete rozhodovat, zda si pořídit bílé, růžové nebo žluté zlato, orientujte se také podle typu své pleti. Jste-li tmavší typ s olivovou kůží, hnědýma očima a téměř černými vlasy, 100% se na vás bude hezky vyjímat žluté zlato. Bílé šperky vypadají skvěle naopak u bledších lidí. A i tohle je určitě důvod, proč je jisté, že se i v budoucnu budou prodávat všechny barvy zlata.

Svatební prsteny bývají zlaté

Aspoň jeden zlatý šperk by měla mít doma snad každá žena. Nemusíte ho nosit každý den, ale pro slavnostní příležitosti jej určitě užijete. K šatům s holým dekoltem se hodí řetízky i výraznější náhrdelníky. A prsteny? Nejste-li vdaná, pravděpodobně se toho svého také dočkáte. A beztak bude zlatý. Jestli už trochu přemýšlíte, jakým šperkem stvrdíte svůj manželský svazek, podívejte se na nabídku Zlatnictví Kleopatra na webu www.zlatnictvikleopatra.cz. Mezi všemi těmi šperky pro princezny si jistě vyberete.

Napsat komentář