Zábavní park BRuNO: I vaše dítě si zaslouží skvělou narozeninovou párty

Blíží se datum narozenin vašeho dítěte a vy máte místo myšlenek na slávu v hlavě spíše strach z úklidu po samotné akci? Není se čemu divit. Děti dokážou roztáhnout úplně všechno a často je třeba uklízet hračky v kombinaci s jídlem úplně všude! Právě proto a kvůli mnohem většímu hernímu prostoru i atrakcím se vyplatí pořádat oslavu narozenin ve specializovaném centru. Výbornou volbou je zábavní park BRuNO v Brně. Právě na oslavy v něm se zaměříme mnohem podrobněji.

kolaz

Nostalgie jde stranou…

Každá z nás si jistě vzpomene, jak vypadala narozeninová oslava z dětských let, kdy se jednotliví členové rodiny sešli v obýváku a seděli nad dortem. Všude kolem byly nafouklé balonky a děti dostaly džus, maximálně dětské šampaňské. Jedním slovem nuda. Na tu ve zmiňovaném parku zapomeňte! Jmenovat bychom mohli atrakce, jako jsou vyhlídka nazvaná Čapí oko, skluzavka Svišťák, Mraveniště, Opičí lanovka, Křeček, trampolíny a mnohé další. Děti určitě nebudou sedět stranou, ale společně si užijí skvělých chvil.

cirkus

Narozeninová oslava na klíč

Máte strach, že byste musela všechno okolo oslavy řešit? Hoďte obavy za hlavu! V zábavním parku BRuNO se o vše dokážou postarat. Vždyť mají k dispozici hned pět speciálně laděných narozeninových salónků, které jsou doslova prošpikované dětskými motivy typu princezen, formulí, vesmíru anebo cirkusu či lesa. Není ale problém objednat si narozeninovou párty přímo na míru dle představ vašeho dítěte.

Nezapomíná se ani na rodiče

Neustálé zdlouhavé vymýšlení atrakcí pro vaše ratolesti se stane minulostí! Od A až po Z se o zábavu postará profesionální animátor. Vy si můžete zajít s ostatními rodiči na skvělou kávu nebo něco jiného do bistra Zobka. Výbornou volbou je i nová restaurace Brno – Slatina označovaná také jako Restaurace Hnízdo. Ta disponuje jak samostatným, tak i vstupem přímo z herního centra BRuNO. Nebudete muset na nic myslet a děti se zatím budou královsky bavit na spoustě zmiňovaných atrakcí. A starosti s úklidem? Prostě nebudou!

Napsat komentář