Dětské povlečení s oblíbenými motivy hrdinů

Dopřejte vašim ratolestem maximální komfort při každé návštěvě říše snů. E-shop Rodinnebaleni.cz nabízí dětské povlečení do velké postele i lůžkoviny pro nejmenší, přičemž každé dítě si díky bohaté nabídce sortimentu zaručeně přijde na své. Koupí těchto produktů nejen stylově vyzdobíte pokojíček, ale také napomůžete k lepšímu spánku dítěte. Veškeré dětské povlečení je barveno ekologickými barvami a zapínání je vyřešeno zipem, které ulehčí vám i vašim dětem čas při převlékání. Navíc, všechna povlečení jsou vyrobena ze 100% bavlny, díky čemu se bude vaše dítě cítit doopravdy, jako v bavlnce.

7973-detske-povleceni-blaznivi-mimoni
Foto: rodinnebaleni.cz

Široká škála motivů

V internetovém obchodě RodinneBaleni.cz si můžete vybrat s mnoha motivů a barevných kombinací dětského povlečení. Pokud vaše dítko už z pohádek vyrostlo, podívejte se na nabídku trendy 3D povlečení, které uvítá každý teenager. Na výběr je namátkou například Socha Svobody, Paříž, Dubaj nebo různé květinové či zvířecí motivy.

7227-3d-povleceni-kone
Foto: Rodinnebaleni.cz, 3D povlečení KONĚ

Svět pohádek

Pro své nejmenší zde vyberete dětské povlečení z široké nabídky pohádkových motivů. Jedním z nejoblíbenějších motivů je zaručeně příběh o Else, Anně a jejich zvířecím společníkovi Svenovi. Ano, jedná se o film Ledové království, kde své hrdinky obdivují hlavně dívky. Tyto dvě hlavní postavy se vydaly na výpravu za záchranou království Arendelle a jedná se o vážně napínavý příběh. Postavy hlavních hrdinek jsou ztvárněny na motivech povlečení Ledové království. Mezi další žádané motivy patří Mickey Mouse, Spiderman, Simpsonovi, Angry Birds, Avengers nebo například Mimoni, kteří se svým neobyčejným smyslem pro humor omámili celý svět.

7972-detske-povleceni-cars-2016-modra
Foto: rodinnebaleni.cz

Jedinečné akce

Objevte všechny akční nabídky s úžasnými slevami, se kterými můžete ušetřit až stovky korun. Slevy se vztahují na všechny produkty, včetně dětských povlečení do postýlky, a proto jsou lákavé pro rodiče všech věkových kategorií dětí. Díky přehlednému systému internetových stránek je navíc každý zákazník okamžitě informován o velikosti produktu, jeho obsahu, materiálu, značce i aktuální dostupnosti.

Napsat komentář