Což takhle mít svou vlastní bezkontaktní myčku?

on

Uvažujete o tom, že byste o nějakou činnost rozšířili své současné podnikání? Anebo se chcete pomalu přidat k těm, kdo mají živnost, ale nechcete nic náročného na zaměstnance, abyste se nemuseli starat o to, jak pracují, o jejich mzdy, řešit záskok v době jejich pracovní neschopnosti a podobně? Ať tak či tak, můžete během krátké chvíle začít podnikat s bezkontaktní myčkou. Všimli jste si, že je jich stále víc a těší se velké oblibě?

Jednoduchost, dostupnost a bezúdržbovost

Jestliže se vám nápad s bezkontaktní myčkou líbí, vězte, že u nás patří k jejím spolehlivým zprostředkovatelům https://bkfcarwash.cz/. Na stránkách této společnosti najdete různé typy myček, z nich si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vás. Jak to poznáte? Snadno. Na stránkách BKF CarWash je skvělý popis každé myčky, díky čemuž snadno a rychle zjistíte, která je ideální do míst, kde ji chcete umístit.

Mohla by se vám hodit třeba bezkontaktní myčka kontejnerová. Ta je doporučována v místech, kde je vysoká a střední intenzita provozu. Osvědčení si vysloužila zvláště tehdy, když měla vyšší počet mycích boxů. Jestliže vás zajímá, kde je umístěna celá technologie, najdete ji v technickém kontejneru. Toto řešení se vám bude velmi líbit hlavně v zimních měsících kvůli komfortnosti obsluhy. Také se zde dá zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Právě tato myčka je vhodná pro rozšíření již stávající podnikatelské činnosti.

Druhým typem je modulární myčka. Ta je opakem kontejnerové myčky, tzn. že se hodí do míst, kde je střední a nízká intenzita provozu. Bývá využívána jako rozšíření nabízených služeb již existující podnikatelské činnosti. Přináší úsporu místa, zabírá mnohem menší plochu než výše zmíněný model.

Automyčky BKF CarWash používají moderní technologie a jsou vyráběny tak, aby je šlo snadno modernizovat a přizpůsobit tomu, jak jde vývoj kupředu. Jsou bezporuchové, mají mnoho doplňků, kterými je můžete vybavit a zaručeně oceníte systém vzdálené správy, kterou zvládnete nejen na počítači, ale i na tabletu nebo telefonu.

Podívejte se na webové stránky bkfcarwash.cz a prohlédněte si jejich reference a realizované automyčky. Jestli váháte, určitě vám to pomůže s rozhodováním správným směrem.

Napsat komentář