Víte, jaký druh povlečení je pro vás ten pravý?

on

Říká se, že průměrný člověk prospí jednu třetinu svého života, a právě z toho důvodu bychom měli klást větší důraz na výběr vhodného ložního prádla, aby pro nás byl spánek vždy příjemnou činností, u které si skutečně dobře odpočineme.

Nejen, že bychom neměli při jeho nákupu šetřit a měli bychom si raději vybrat kvalitní ložní prádlo české výroby, ale měli bychom také vybírat dle toho, co je vhodné přímo pro naši osobu. Důležitým faktorem je kromě samotné kvality materiálu materiál samotný. To, co je příjemné jednomu, nemusí být příjemně druhému a naopak. Víte, který typ povlečení je tím pravým pro vás?

79-20170111214920

Bavlněné povlečení

Pokud stále váháte, vsaďte na bavlnu, která je klasikou mezi ložním prádlem a bytovým textilem už desítky let. Bavlna je vhodným materiálem pro děti i dospělé, neboť je velmi příjemná na dotek, prodyšná a samozřejmě také cenově dostupná.

Saténové povlečení

Saténové povlečení musí mít člověk prostě v oblibě. Jsou totiž lidé, kteří na něj nedají dopustit a také lidé, kteří by v takovém povlečení vůbec nedokázali usnout. Pokud však milujete jemnost a hebkost, je tento typ pro vás jistě tím pravým. Tento druh ložního prádla se vyznačuje zejména lesklým povrchem, který dokáže ložnici dodat nádech luxusu.

Damaškové povlečení

Jedná se o méně využívaný typ. Damašek je kvalitní tkanina, která se vyznačuje svým bohatým vzorováním a příjemnou lehkostí. Svými originálními vzory dokáže skvěle doladit interiér ložnice, a zároveň vám poskytne požadovaný komfort.

Hedvábné povlečení

Jste-li milovníci luxusu a jednoduchého vkusného textilu, pak je ideální volbou hedvábí. Hedvábí se vyznačuje svou odolností vůči pachům, je zároveň jemné, příjemné na dotek, a hlavně také hypoalergenní. Tento druh povlečení je určen pro náročnější klienty, kteří si potrpí na kvalitu.

One Comment Add yours

  1. Dana napsal:

    Mám nejraději bavlněné povlečení a je pravda, že v posledních letech se hodně dívám i na design. Je to jednoduše tak, že povlečení je součástí designu pokoje

Napsat komentář