Nebojte se pustit do rekonstrukce bytu

Při koupi nového bytu často řešíme problém, zda investovat do novější nemovitost, která bude odpovídat našim představám a nebude vyžadovat v nejbližší době žádné další úpravy nebo pořídit starší byt, který si můžeme upravit podle našich potřeb. V tomto případě záleží na rozsahu případných úprav.

modern-house-1686766_1280 (1)

Chceme-li bydlet rychle, pak je dobré vybírat byty, které jsou ihned k nastěhování a jednotlivé úpravy jsou spíše estetického charakteru. Většinou se jedná o výměnu kuchyňské linky a rekonstrukci koupelny. Zejména u starých panelákových bytů se většina majitelů ještě před nastěhováním pouští do bourání a demontáže umakartového jádra. Pokud se i vy chystáte k takovému kroku, pak vás v dohledné době čeká hledání řemeslníků, kteří by vám jádro v krátkém čase zbourali a koupelnu vám upravili. V tomto případě si můžete vložit poptávku na tyto stránky www.stavdum.cz/katalog-poptavek/, kde si jednoduše vyberete kategorii, do které váš požadavek spadá, a čekáte, až se vám řemeslníci ozvou.

Nechcete-li čekat, pak máte možnost sami jednotlivé řemeslníky kontaktovat. Na výše uvedených stránkách najdete totiž také přehledný katalog firem, které nabízejí své služby ve všech oblastech souvisejících s rekonstrukcí bytu. Stejně tak se vám po dokončené práci bude hodit i kontakt na úklidové firmy Praha, které vám pomohou zlikvidovat nepořádek.

Zatímco vy budete v práci, firma vám váš nový byt připraví k nastěhování a na vás bude jen přivézt si věci a uložit je na svá místa. Úklidovou firmu si však nutně nemusíte zvát, jen pokud se stěhujete nebo provádíte stavební úpravy. Z času na čas je příjemné nechat si pořádně uklidit profesionály a šetřit tak svůj čas i energii. Navíc profesionální firmy si umí poradit i s odolnými skvrnami, na které vám vaše běžné čisticí prostředky nestačí.

2 Comments Add yours

  1. Romana napsal:

    Pokud se chystáte rekonstruovat, myslete i na bytový design. Pokud disponujete dostatkem financí, tak si přizvěte raději i bytového architekta, který vám poradí i s vhodnými dekoracemi do interiéru. Pokud to tak není, inspirujte se články o bytovém designu, kterých je na internetu velké množství :). My jsme se při rekonstrukci domu z velké části inspirovali fotografiemi na internetu a výsledek je skvělý :).

  2. Robert napsal:

    Super článek, podobný jsem četl na vsekolembydleni.cz, rád čtu takové články, vždy mi dodají inspiraci.

Napsat komentář