Tantra – vaše cesta k potěšení

on

Tantra a zažívá v poslední době opravdový boom. Je napříč médii vychvalovaná a prezentovaná jako sedmý div světa. Co se však v ní skrývá tak výjimečného?

Odkaz historie

Její historie sahá několik tisíc let nazpět do starověké Indie. Nutno říct, že samotná tantra není jen o sexu, ale především se zabývá usměrňováním energie a souladu na úplně jiné úrovni. Soustřeďuje se především na psychické a duševní spojení, propojení mužského a ženského principu. Tantra je svoboda a vede vás k tomu, kým doopravdy jste a otvírá nové cesty a způsoby žití vašeho dosavadního života.

Harmonie a sdílení

Tantra přímo vyžaduje dlouhou a důkladnou předehru. Energie a erotický náboj mezi partnery musí znatelně vířit, i když se zrovna nemilují. Stačí vášnivé mazlení, hlazení, lechtání pírkem nebo erotické masáže, vlastně cokoliv, co je dvojici příjemné. Některé sexuální tantrické techniky vám změní přístup a pohled na lásku, dotek, něhu, spojení muže a ženy a umožní delší výdrž zakončenou intenzivním vyvrcholením, které ale není hlavním krédem styku. Zatímco při klasickém sexu se partneři soustředí na onu třešničku na dortu – na orgasmus, který většinou u muže přijde dříve než u ženy, při tantrickém milování se dvojice soustředí na celý průběh a vyvrcholení co nejvíce oddaluje.

Uvolnění a relaxace

Tantra se však nemusí týkat jen sexu, propojení mezi partnery může přijít i formou masáže. Zvláště tantrická masáž má potom naprosto fantastické účinky na lidské tělo i duši. Nejen, že pomáhá zvýšit vzrušení a upevní pouto s protějškem, ale také vám pomůže uvolnit nahromaděný stres a napětí z každodenního života. Při tomto druhu masáže je důležitá důvěrná atmosféra a pocit tělesné blízkosti. Jestliže váš milostný život není to, co býval a nutně potřebujete změnu nebo nový impulz, vyzkoušejte výuku tantra masáží. Překvapíte nejen sebe, ale hlavně i svého miláčka. Velmi oblíbenou je potom masáž penisu, kde se partnerka oddá svému protějšku, naladí se na něj a snaží se splynout s jeho pocity. Odměnou bývá velmi intenzivní orgasmus a úplně jiný rozměr požitku.

Napsat komentář