Víte, čím u dětí zabodujete? Dárkem s Mimoni

on

Ještě pořád přemýšlíte, čím obdarujete svého malého rošťáka či princeznu? Máme pro vás tip na dárky, které oceníte dokonce i vy, protože jsou to věci, které byste stejně musela pořídit. Potomek je upotřebí a bude z nich nadšený, protože Mimoně zbožňují všechny děti.

Animované filmy Já, padouch a Já, padouch 2 měly sice zajímavý příběh, nicméně většina diváků si z nich nejvíce pamatuje Mimoně. Malá žlutá stvoření mají po celém světě takový úspěch, že se nakonec dočkala filmu, v němž byla hlavními hrdiny. A to celé šílenství jen podpořilo.

mimoni
Foto: RodinneBaleni.cz, dětské povlečení BLÁZNIVÍ MIMONI

Nechte děti usínat s Mimoni

Jistě tedy chápete, že pokud vaše děťátko nemá doma aspoň nějaký výrobek s motivem Mimoňů, je prostě pozadu. Na vás je to napravit. Pořiďte dítěti povlečení Mimoni či jinou praktickou věc. Zvládnete tak dvě mouchy jednou ranou. Koupíte praktický dárek a dítě si ho díky motivu oblíbí. Třeba se vám aspoň povede nahnat děti dříve do postele. Vždyť kdo by rád neusínal v objetí roztomilého žlutého stvoření?

5602-detske-ponco-mimon-55x110-cm
Foto: RodinneBaleni.cz, dětské pončo Mimoň 55×110 cm

Pozvěte Mimoně do koupelny

Další místo, kam vám Mimoni pomohou nalákat děti, je koupelna. Pokud je nemůžete dostat do sprchy či vany, vyřešte to stejným trikem. Pořiďte jim k Vánocům osušku Mimoni s veselým žlutým obličejem. Nebo zkuste rovnou dětské pončo Mimoň, děti si ho obléknou a je jim příjemnější než obyčejná osuška. Dá se využívat také místo županu a malý rošťák bude nadšený z toho, že se vlastně může převléknout za žlutého hrdinu.

Podobných účinků samozřejmě dosáhnete i s jinými oblíbenými filmovými hrdiny. Může to být třeba Mickey Mouse nebo Elza z Ledového království. Pokud si ovšem nejste jistá, vsaďte na Mimoně. S těmi se nemůžete splést. Vždyť se podívejte, nepřipadají náhodou sympatičtí i vám?

Nekoukejte pouze na vzhled, řešte kvalitu

A ještě jedna rada na závěr. Ať už budete kupovat povlečení či osušku, vždy pamatujte na to, že jde o zboží pro děti, materiál je tedy extrémně důležitý. Nakupujte jen kvalitní zboží z bavlny, které najdete například v e-shopu RodinneBaleni.cz.

Napsat komentář