Toaletní stolek se stane vaším soukromým královstvím

on

Každá žena by si měla čas od času udělat chvilku jen pro sebe. Nechte děti dětmi, manžel se o ně na půl hodiny postará, a věnujte se zkrášlování svého těla. Udělejte si pleťovou masku, učešte se, naličte. A kde? Přece u svého toaletního stolku.

Toaletní stolky se zrcadlem získávají v moderních interiérech nové místo. Za prvé slouží ke skladování kosmetiky, za druhé se díky němu už nebudete hádat o to, kdo tráví moc času v koupelně. Jakmile žena dostane vlastní toaletní stolek, už nemusí trávit dlouhé chvíle před zrcadlem v koupelně. To je dobrý argument, proč vlastní stolek potřebujete i vy, že?

Vyberte si vintage model nebo moderní stolek

Máte ložnici zařízenou v duchu minimalismu? Pak si vyberte toaletní stolek jednoduchý, třeba bílý nebo v dekoru světlého dřeva. Jestli se chcete cítit spíš jako pohádková princezna, sáhněte po vintage modelu. Hlavně se vždy dívejte, aby měl stolek velké zrcadlo a dostatek šuplíků i poliček na všechna vaše líčidla.

Získáte svůj vlastní koutek

Toaletní stolek se zrcadlem ale rozhodně není jen obyčejným kusem nábytku sloužícím pro ukládání kosmetiky. Je to především místo, kde budete mít čas sama pro sebe. Ráno necháte koupelnu volnou zbytku rodiny, zkrášlíte se před svou toaletkou. Večer si usednete na židličku před zrcadlo, odlíčíte se a natřete tělovým mlékem. Konečně na to všechno budete mít čas.

Toaletka se vejde i k vám domů

Toaletní stolek patří do ložnice nebo dětského pokoje malé princezny. Myslíte, že u vás doma na nic takového není místo? Zkuste uspořit prostor třeba prostřednictvím šatní skříně s posuvnými dveřmi. Hned vedle ní pak budete moci postavit stolek. A nezapomeňte, že je potřeba k němu pořídit i nějakou malou židličku či taburet. Ať během líčení nemusíte stát. Taburety se často prodávají přímo v sadě s toaletkami. Tak neváhejte a přejte si své vlastní království třeba k narozeninám. Stačí poradit manželovi, co vám má koupit.

Napsat komentář