V koupelně rozhodují detaily. Máte je správně vyřešené?

on

Koupelna je místo příjemné relaxace a očisty. Mělo by se jednat o naši osobní oázu, kde se budeme cítit spokojeně a plně v souladu se stylem zařízení. O celkovém pocitu rozhodují drobné detaily, jako jsou sprchové dveře, vodovodní baterie a další. Pokud plánujete rekonstrukci, zamyslete se nad tím, jestli máte všechno správně vyřešené.

bathroom-2132342_1280

Vyladěný sprchový kout

Hlavní dominantou každé koupelny je sprchový kout. V první řadě dbáme na správné rozměry sprchového koutu, které by měly sedět do předem určeného prostoru. V menších koupelnách často najdeme rohové sprchy, případně do místnosti přímo zakomponované niky. Pro maximální komfort jsou vhodné masážní boxy, které mohou mít rozměry běžného koutu, ale nabízí zabudované trysky.

bathroom-1336165_1280

Detaily všude, kam se podíváte

Jakmile nám oko sklouzne z hlavních dominant, jako jsou sprcha, vana a umyvadlo, přichází na řadu detaily, které dávají všechno dohromady. Pěkná vodovodní baterie a designové vanové zástěny dokážou hodně. Přidejte k tomu ručníky v ladících barvách, pěkný dávkovač na mýdlo a o stylovou koupelnu, kde se budete cítit dobře, máte postaráno. Jako bonus je možné přidat umělou, ale ještě lépe živou květinu vhodnou do vlhkého prostředí.

bathtub-1078929_1280

Efektivní využití prostoru

Kromě estetického efektu se v koupelnách často snažíme o co nejlepší využití prostoru. Často se objevují efektivní řešení v podobě posuvných dveří od sprchového koutu. Oproti závěsu mnohem lépe chrání před únikem vody při sprchování, jejich údržba je o něco snadnější a při otevírání nepotřebujete žádné místo okolo. Ať už vyberete čiré, nebo grape sklo, výsledek bude odpovídat stylu vaší koupelny. Výhodou je, že při hledání na internetu mohou být tyto doplňky levné a i přesto může mít vaše koupelna neopakovatelný a luxusně působící styl.

2 Comments Add yours

  1. Renata napsal:

    Já vždy říkám, že koupelna a kuchyně jsou vizitkou našeho bydlení a jak je vidět, není na škodu pohrát si s detaily. Neříkám, že všichni musí mít vše nové, ale minimálně může být čisto a s těmi správnými bytovými doplňky může každá koupelna vypadat krásně.

Napsat komentář