Vybavte svoji skříň jarním oblečením. Co budete potřebovat?

Jarní měsíce jsou plné nové energie. Jedná se o ideální období pro přinesení nového větru do vašeho šatníku. Pro sport i běžné nošení by oblečení mělo být pohodlné a zároveň funkční. Jak si vybrat několik základních kousků a jak na oblékání v nevyzpytatelném počasí? To vám prozradíme v tomto článku.

Základní kousky pro kombinování

Hlavním principem kombinování jednotlivých kousků oblečení je dosažení požadovaného stylového efektu. K tomu se hodí hlavně neutrální barvy, které se dají snadno kombinovat s výraznějšími odstíny. Hodně parády uděláte s mikinou fleece, jednoduchými tílky a s jednobarevnými tričky. Výsledné kombinace už budou pouze na všem vkusu. S trochou šikovnosti s přehledem vytvoříte sportovní soupravu, ale i stylový outfit pro běžné příležitosti.

Příjemný pocit i při nižších teplotách

Praktickou součástí jarního šatníku by měla být příjemná, hebká a zároveň dostatečně teplá mikina. Fleecový materiál je velmi jemný na dotek a má skvělé izolační vlastnosti. Hodí se i na sportování díky své prodyšnosti. Pokud plánujete aktivní činnost venku a fouká vítr, bude nutné si přes fleecovou mikinu obléct ještě větrovku z materiálu, který snadno neprofoukne. Díky tomu budete v teple a neprochladnete.

Jak se obléci, když je ráno zima a odpoledne teplo

V jarních měsících se můžeme setkat s problémem, že nevíme, co si máme ráno obléct. Ranní teploty jsou často až děsivě nízko, ale zároveň víme, že v druhé polovině dne se výrazně oteplí a my budeme sundávat jednotlivé vrstvy oblečení. A právě v tom je ten vtip. Důležité je mít na sobě několik tenčích vrstev, které můžete postupně odkládat. Budete tak připraveni na změnu teploty bez větších obtíží. Základovou vrstvu by měla tvořit tílka z příjemné materiálu. Naopak ve vrchních částech je dobré sáhnout po lehké izolační vrstvě právě v podobě fleecové mikiny. Už víte, čím vybavíte svou skříň vy?

Napsat komentář