Ideální dětské povlečení? Takové, do kterého se zamilují!

Znáte to, někdy je prostě téměř nemožné dostat děti do postele. Když se ale bude na dítě z peřiny usmívat oblíbený pohádkový hrdina, hned se začne na spánek mnohem víc těšit.

Dětské povlečení LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ – fialová, zdroj: RodinneBaleni.cz

Fantazii se meze nekladou

Z pěkně zařízeného pokojíku, k němuž dětské povlečení se zajímavým motivem rozhodně patří, budete mít radost i vy. Rozhodně byste ale neměli vybírat takové, které se podle vás hodí k designu místnosti. Zařiďte dětské království, jakým postel bezpochyby je, dle vkusu jeho obyvatele. Výběr je opravdu pestrý. Disneyovské postavičky jsou stále v kurzu, zvláště pak ty z posledního velkého animáku Ledové království, ovšem silně jim konkurují vtipní Mimoni.

Praktičnost nade vše

Ložní prádlo na dětskou postel by mělo splňovat také určité požadavky na funkčnost a zdravotní nezávadnost. Nejpopulárnějším materiálem pro dětské povlečení je dlouhodobě kvalitní bavlna, která je příjemná na dotek a může se pochlubit výbornou savostí. Není chybou přemýšlet ani o bambusovém povlečení, tento materiál je totiž hypoalergenní a nepřeje roztočům ani jiným mikroorganismům. Nejvíce na praktičnosti záleží u dětského povlečení do postýlky, miminkům totiž na designu nezáleží, zato je třeba chránit jejich zdraví. Zjistěte si také, zda byly k výrobě použity pouze ekologické barvy. Praktickou vychytávkou je povlečení na zip, které si větší děti mohou převléct i samy, aniž by musely zápolit s knoflíky.

Výlet do říše zvířat

Odrostlo už vaše dítko pohádkovým motivům? Pak se možná zamiluje do 3D povlečení s fototiskem zvířat – koneckonců, která mladá slečna nemá ráda koně! Pro kluky je zase na trhu dostupný obrovský výběr povlečení s akčními hrdiny z oblíbených filmů. I u dětského povlečení do velké postele dbejte na nezávadnost materiálu a barev. Nejlepší je spolehnout se na ověřeného českého prodejce, jakým je internetový obchod RodinneBaleni.cz.

Napsat komentář