Co muži chtějí v posteli?

on

vogue-405148_1280

Co rozhodně nechtějí je poslouchat nevhodné otázky: ´Proč ti to tak dlouho trvá?´ Někdy to nemusí být ani hloupá otázka, odradí je skutečnost, že se při sexu chcete koukat na televizi, kde běží váš oblíbený seriál. Že při tom mluvíte o všedních věcech, příkladně, že vás někdo naštval v zaměstnání. Antierotické je i flanelové pyžamo či si natřete nohy Alpou, neboť vás po celodenním stání v práci bolí dolní končetiny. Neberte sex s mužem, jako něco, co vás obtěžuje. Takové jednání je krůček k nevěře, a pak vám jen zbudou oči pro pláč.

Po čem muži při milování s vámi touží?

Přitulte se a zlíbejte mu celé tělo. Neuškodí senzuální masáž, nesmí chybět ani nadšení z toho, že jste spolu, hlaďte se, dotýkejte se a milujete se. Sex se často stává jen živočišným, i když svěžím doplňkem soužití. Striptýz! Ten okoření váš vztah stejně jako koukání se při sexu na porno film. Vyzkoušejte různé polohy a hlavně blažené výkřiky. Ty nesmí chybět, přestože v jedné anketě 80% žen přiznalo, že křičí hlavně kvůli svému partnerovi. Ruce jsou úžasně sexy, pochopitelně i nohy, prsa, zadek, pusa. Vše, co zapojíte při milování do hry, se počíná. A právě ženské ruce jsou zdrojem mnoha mužských slastí. Někteří muži zbožňují jemné masáže varlat, citlivé drbání bradavek, či zad, používejte ruce na hlazení po tváři, dejte mu prsty do pusy, nebojte se vyzkoušet vše, co by vaši drahou silnější polovičku nadchlo.

TOP 10 po čem muži touží nejvíce

  1. Trpělivost a pohoda. Scény, výhrůžky a hysterie – rychlá cesta k impotenci.
  2. Příjemné a veselé ženy. Muži jsou jako malé děti, milují humorné situace.
  3. Roztomilá tvář. Muži milují zlé ženy pouze na sex.
  4. Oblý a pevný zadeček. Plné křivky jsou dnes in. Vyschlé ženy muže nepřitahují.
  5. Smysl pro humor. Pokud se dokážete, z chuti zasmát jeho vtipům máte v podstatě vyhráno.
  6. Dlouhé vlasy. Dlouhé vlny, kadeře, ale i rovné vlasy jsou symbolem ženskosti, a pokud hustá hříva spočine na mužském těle – rozkoš obrovská to.
  7. Image mrchy. Potvůrky jsou bystré, svůdné a milují různé nezbedné, ale vzrušující hry.
  8. Zápal pro sport. Muži obdivují ženy, které rozumějí sportu.
  9. Hebká pokožka. Jemná na dotek, zdravá a hladká.
  10. Kvalitní sex. K tomu není, co dodat!

Napsat komentář