Překvapte své firemní partnery rychlým doručením dokumentů

on

Křehké zboží, expresní zásilky, dopisy do ciziny i dokumenty do vlastních rukou si mnohdy zaslouží lepší péči, než nabízí Česká pošta. Pokud asistentky velkých společností potřebují doručit větší množství dokumentů, jež má klient obdržet ideálně v den odeslání, nemohou se v žádném případě spolehnout na doručovatele poštovního úřadu. Jejich požadavky splňuje expresní kurýrní služba, která je schopna zásilku v rámci Prahy doručit adresátovi v řádu několika hodin. Nemusí se jednat pouze o dopisnice, expresně se zasílají i balíčky nebo objemnější zboží.

Doručování zásilek po Česku, na Slovensko, do Evropy i zbytku světa

Oslovením společnosti, jež se rychlým doručováním zabývá, má každý zájemce jistotu v bezpečné a expresní přepravě jednotlivých dokumentů i objemných zásilek. Expresní kurýrní služba Praha funguje v pracovních dnech ve zrychleném módu, což znamená, že v rámci České republiky jsou zásilky doručeny na vybraná místa do 18 hodin, ostatní lokality jsou obslouženy do 23 hodin. Expres kurýr doveze zásilky i na Slovensko v rychlém režimu, který běžné poštovní služby nestíhají. V Bratislavě a některých vybraných městech jsou dopisnice a balíky doručeny do 23 hodin, na ostatních místech jsou do 48 hodin.

Nenechte své klienty čekat, zašlete jim zásilku v zrychleném režimu

Expresní kurýrní služba pracuje i v Evropě a zbytku světa. Pokud si přejete zaslat dopis, dokumenty či balíček do Londýna a vybraných měst v Anglii, budou vaše zásilky doručeny do 24 hodin, v jiných ostrovních destinacích jsou do 48 hodin. Vybraná místa ve zbytku světa obdrží vaši zásilku do 24 hodin, ostatní v rozpětí 48-72 hodin. Podle uvedených harmonogramů je zřejmé, že expresní kurýrní společnosti In Time kurýr nemůže Česká pošta absolutně konkurovat.

Napsat komentář