Reklamní předměty s potiskem jsou plné nápadů, barev i materiálů

on

Víte o tom, že mezi reklamní předměty s potiskem patří i jakostní propisky s dotykovým hrotem kolem sedmi, osmi korun za kus? Ano, v případě, že si odeberete tisíc kousků, máte tuto velmi nízkou cenu zaručenou. V sekci Akční nabídky studia Printek jsou také propisovací tužky z recyklovaného kartonu a plastu nebo tašky z netkaného textilu. Chcete-li oslovit ekologicky zaměřenou cílovou skupinu, máte přehršle možností, jakými reklamními dárky ji potěšit. Vhodný výběr propagačních předmětů je zárukou úspěchu.

Kvalitní reklamní předměty nemusejí být nutně nejdražší

Tak jako u běžného spotřebního zboží neplatí pravidlo – nejkvalitnější rovná se nejdražší – ani u dárkových reklamních předmětů s potiskem. Nejdůležitější jsou nápad, originalita, zaměření na konkrétní cílovou skupinu a v neposlední řadě stojí i cena. V případě, že toužíte po originálních propagačních dárcích pro zaměstnance, zákazníky, věrné příznivce nebo kolegy, vyplatí se vám nejprve zabrousit mezi akční nabízené zboží. Možná vás osloví propisky, tašky anebo termosky. Stačí vtipný popis či poutavé logo vaší firmy a vaše značka neupadne do propadliště dějin či do odpadkového koše.

Cílová skupina, to je věčně omílané téma, ale ne všem se podaří opravdu vymyslet reklamní předměty s potiskem, které neurazí, ale potěší, a ještě budou prakticky využité a užitečné. Propisky, bločky, desky, konferenční i běžné tašky patří mezi populární propagační předměty u novinářů, studentů, stoupenců politických a občanských hnutí. Připomeňte se účastníkům konference nebo důležitého setkání užitečným předmětem s originálním nápadem. Oblíbené jsou vždy například i flash disky, na které můžete nahrát i soubor o vaší firmě a nenápadně se tak podrobněji prezentovat a nenásilně připomínat.

Napsat komentář