Prodlužování řas

on

woman-1677558_1280

Krásné dlouhé a husté řasy jsou snem snad každé ženy či dívky. Svůdným pohledem s oslnivě dlouhými řasami se pyšnili donedávna především hvězdy na filmovém plátně, nyní si ale můžete nechatprodloužit řasy i vy.

Prodlužování řas nepochází z USA, jak se všeobecně traduje, ale z dálného Východu z doby již před  přibližně 11 až 12 lety. Aplikace trvá přibližně hodinu až dvě a je naprosto bezbolestná. Prodlužování řas má hned několik výhod, kromě přirozeného vzhledu bez řasenky a dalších líčidel nepředstavuje žádný problém ani sport, saunování nebo plavání.

Umělé řasy existují v několika barvách (nejčastěji v černé a hnědé barvě)a různých velikostech. Od přirozeně dlouhých řas až po extrémně dlouhé.

Řasy se aplikují speciálním lepidlem mezi vaše vlastní řasy, přičemž je vůbec nezatěžují. Po aplikaci můžete mít z počátku nepříjemný pocit, ale během hodinky si na řasy zcela zvyknete. Prodloužené řasy mají trvanlivost tři až pět týdnů v závislosti na správné aplikaci, následné péči klientky a jejím přirozeném růstu vlastních řas. Dnes se často používá metoda řasa na řasu.

U umělých řas platí jedno zásadní pravidlo, nesmí se používat odličovací přípravky nebo oční kontury, které obsahují olej či vosk. Není tedy možné používat odličovací ubrousky, ale pouze odličovače na bázi vody.

Pokud se rozhodnete nechat si prodloužit řasy, neměla byste trpět žádnou oční chorobou, např. suchý slzný kanálek, oční zákal, zánět spojivek a jiné. Ke kosmetičce přijďte nenalíčená a kontaktní čočky nechte doma. Výsledek ale rozhodně stojí za to!

Napsat komentář