Pomohou vám pravidelné návštěvy fitness s problémovými partiemi?

Ruku na srdce dámy, která z nás se občas nepostaví před zrcadlo a neřekne si, co všechno by mělo být jinak? Ženy mají oproti mužům mnoho nevýhod. Pomalejší metabolismus, hormony, které se postarají nejen o výkyv nálad, ale i o ukládání tuku v problematických partiích mají za následek to, že nejsme samy se sebou spokojené. Co udělat proto, abyste se cítily lépe a byly na sebe pyšné, i když váha neukazuje 50 kg? Je jen jediná cesta, jak z tohoto začarovaného kruhu ven. Určitě jste o ní už slyšely, pokud ne, tak je teď ta správná chvíle vám představit fitness zaměřené na ženy.

Co vám fitness neboli posilovna může nabídnout?

Fitness centra kdysi dávno budila dojem, že jsou převážně pro kulturisty toužící po velkých vyrýsovaných svalech. Tento koncept už se dávno rozpadl, a i široká veřejnost pochopila, že dát si dvakrát týdně do těla v posilovně dělá hezkou postavu a dává skvělý pocit. Navíc fitness instruktoři jsou dnes schopni a ochotni vám vytvořit cvičební plán na míru. Velice oblíbenou fitness akcí se staly skupinové cvičební tréninky zvané kruháč. Jedná se o několik sestav zaměřených na různé části těla, které se po sobě střídají. Posilovna v Praze třikrát týdně nabízí takovéto skupinové cvičení zaměřené jen na ženy a na jejich problémové partie. Návštěvnice fitness Praha 9 se po pár týdnech dostávají do perfektní formy a shodují se na tom, že toto cvičení je skutečně účinné.

Jak vybrat správnou posilovnu?

Posilovna musí sloužit jako komplexní zařízení, kde vám instruktoři umí poradit a dokáží vás správně nasměrovat a motivovat. Toto jsou asi ta nejdůležitější kritéria pro výběr fitness. Ukázkovým příkladem, jak by mělo dobré fitko vypadat, je například posilovna Praha 9. Centrum Eagle fitness poskytuje svým návštěvníkům maximální komfort. Na 650 m2 najdete velkou a profesionálně vybavenou posilovnu, kardiozónu, lifternu, aerobní sál, tělocvičnu pro bojová umění a samozřejmě místnost pro relaxaci a diagnostiku, kde vám poskytnou masáž a doporučí na co se zaměřit. Místnosti jsou světlé a vzdušné. Rozdělení sálů vám umožní se perfektně soustředit na váš cvičební plán.

One Comment Add yours

Napsat komentář