Jak na výběr šatní skříně do ložnice?

Přemýšlíte, kam schovat všechno oblečení a máte trochu místa pro pořízení nového kusu nábytku? Nebo jste ve fázi rozsáhlejší rekonstrukce a chcete to vymyslet co možná nejlépe? V obou případech budete muset řešit výběr vybavení. Patří sem právě nejrůznější komody i velké šatní skříně. Na co si dát pozor a jak získat skvělou skříň, do které uložíte všechno potřebné?

Aby zapadla do pokoje

Když chceme nový nábytek, musí se nám vejít do vybrané místnosti. Platí to i pro šatní skříně, takže prvním krokem je přeměření prostoru v ložnici, kam ji chceme umístit. Pokud bojujete o každý centimetr, může se vám hodit vestavěná varianta, případně šatní skříň s posuvnými dveřmi, která šetří místo nutné pro otevírání křídla. Zapřemýšlet můžete i nad jiným uspořádáním pokoje.

Vejdou se vám dovnitř všechny kousky oblečení?

Plníte si sem a máte k dispozici větší interiér, kam si směle pořídíte obrovskou šatní skříň doplněnou o další soustavu komod se šuplíky? Potom je výběr opravdovou radostí a se zařizováním pokoje se skutečně vyřádíte. Schůdná řešení s dostatkem úložného prostoru pro oblečení se ale jistě najdou i pro menší interiéry, kde se hraje o každý centimetr. Kombinované šatní skříně poskytnou pohodlné ukládání věcí na ramínkách, ale i skládání do poliček a šuplíků. Záleží na tom, jaký konkrétní model si zvolíte.

Příjemný pocit z krásného designu

Je to radost jít si ráno pro oblečení, protože uvnitř je všechno přehledně srovnané a zvenku na vás pohlíží krásný kus nábytku. Nepodceňujte výběr designu a prohlížejte si jednotlivé modely tak dlouho, dokud nebudete plně spokojeni. Uvidíte, že se investovaný čas vyplatí v rámci spokojenosti s novým vybavením. Pro inspiraci nahlédněte do časopisů o bydlení a na internetové stránky. Možná zjistíte, že tou pravou bude bílá šatní skříň, která vytvoří krásný kontrast s tmavě laděnou postelí. Záleží totiž nejen na vzhledu samotné skříně, ale také na dalším nábytku v pokoji, kdy cílem je vytvořit funkční a esteticky příjemný celek.

Napsat komentář