Nebojte si říct o sex

on

women-1493588_1280

Časy, kdy bylo naprosto nevhodné, aby žena dala najevo náklonnost k muži či vyvíjela jakoukoliv aktivitu na seznámení s ním, jsou dávno pryč. Ženy jsou odvážnější, sebevědomější a aktivněji. Dejte i vy najevo své pocity a touhy. Dnes se nikdo nepozastaví nad tím, pokud je žena iniciativní a hlavní aktérkou při seznámení nebo si dokonce sama řekne o sex. Přirozeně s mužem, s kterým již má vztah. Tady musíte být opatrné, aby si vás muži nespletli s prostitutkou. Muži jsou již zvyklí na aktivní ženy a někteří iniciativu svého protějšku vítají. Je pouze na vás, zda vám vyhovuje klasický model a toužíte být ulovené nebo se nebojíte projevit svou náklonnost či potřebu. To, že dáte najevo své city, nemusí hned znamenat, že se chováte nevhodně. Ale musí to být rafinovaně a s citem.

Tady jsem a toužím po tobě

Navíc, pokud dáte svému protějšku svou přízeň najevo – získáte pár výhod. Upozorníte ho na svou existenci, neboť by si vás nemusel ani všimnout. A je-li ruka v rukávě, ale stále jste se nemilovali a snad ani nedošlo k líbání. Je čas vzít iniciativu do svých rukou.

Jdeme do naha

Pohled muže na nahé ženské tělo rajcuje. Nebojte se ani obléci sexy spodní prádlo. Pokud budete předstírat orgasmus, který dosáhnete za pár minut – nedělejte to! Chcete se zalíbit muži nebo si v posteli opravdu užít spolu s ním! Dopřejte si čas, orgasmus nehrajte, dopracujte se k němu.

Hlasitá kulisa

Chcete-li mu dát najevo, že sex s ním se vám velmi líbí? Nebojte se projevit hlasitě, ale pozor ať ho nevystresujete příliš hlasitým křikem. Zachovejte si přirozený hlas i během sexu, ocení to rozhodně více.

Tělocvik?!

Chcete ho ohromit a předvést mu, co všechno v posteli dokážete a jaká jste akrobatka? Dobrá rada zní, nechte si něco i do zásoby, váš sex nemusí být náročným fitness tréninkem, zkuste se „pouze milovat“.

Napsat komentář