Co ženy chtějí od muže?

kwoman-983967_640

Není snadné pochopit ženu a už vůbec není snadné pochopit muže, jako bychom byli z různých planet. Žárlivost! Pokud jste s námi, prosím nekoukejte se po jiných ženách. Uráží nás to a už vůbec si v naší přítomnosti neprohlížejte Playboy. Častokrát nám chybí kouzlo, které jste na nás použili při prvním setkání. Okořeňte náš vztah romantikou – květiny, romantický víkend, milostný dopis nebo sms. Neumíte vařit? Tak se naučte, muž otáčející se v kuchyni je tak sexy. Taktéž toužíme po delší předehře. Nesmí chybět svíčky, pěkná hudbu, příjemná masáž a něžné doteky. A už nám prosím nelžete, zbytečně ničíte náš respekt a důvěru.

Líbíme se vám? Tak nám to řekněte více než jednou

Chcete se s námi často milovat? Tak nám říkejte, jak jsme krásné a jak po nás toužíte. Nechte nás vyprávět a postěžovat si na práci, na vše, na cokoliv. Pozvěte nás na večeři nebo na romantickou procházku s množstvím lichotek a mazlením. Imponují nám muži, co si umí poradit v každé situaci a navíc umí opravit pokažené věci. Taktéž v tílku vypadáte moc sexy. A pokud navíc máte rádi děti a zvířata, jste pro nás ještě více přitažliví. Nemusíte vypadat jako Arnold Schwarzenegger nebo Brad Pitt, ale občasná hygiena neškodí, stejně tak vám neuškodí posilovna. A pamatujte si! Pokud nás budete podvádět, rozejdeme se s vámi. Neprovádějte za našimi zády žádné zákeřnosti, stejně na to přijdeme.

Chovejte se k nám jako k dámě

Podržte nám dveře, usaďte nás ke stolu, objednejte a zaplaťte jídlo a pití. Gentlemany milujeme. Stejně tak vaše chlupaté nohy, chomáčky na hrudi a strniště na bradě. Všude tam se opravdu nemusíte holit. Rády sníme o tom, že nebudeme mít obyčejný život, pokud ho chceme prožít s vámi. Toužíme být s vámi co nejvíce. Dívat se společně na naše oblíbené filmy, cestovat, pořádat grilovací akce s přáteli. Skvěle se cítíme, když nás políbíte před přáteli či rodinou. Milujeme, když se s námi smějete. Cítíme se pro vás přitažlivé a výjimečné, když nás nečekaně políbíte. Neberte nás jako samozřejmost!

One Comment Add yours

  1. Pája napsal:

    Osobně miluji květiny, můj muž mi je naštěstí dává jen tak, ne jako omluvu. Naposledy mi udělal radost nádhernou kyticí, kterou mi nechal poslat do práce. Květina přišla čerstvá (což bych moc nečekala), vydržela snad 14 dní. Kytice byla z KvětinyOnline.cz, můžu doporučit

Napsat komentář