Kultovní značka Replay

on

replay-ss-12-jeans

Replay v Česku letí

Značka Replay se stala synonymem pro stylové džíny a volnočasové oblečení. Oděvní firma Replay je velmi oblíbena i českými zákazníky. Důkazem je úspěšná existence značky Replay na českém trhu. Nejvíce se prodávají džíny a trička Replay. Na značku Replay nedá dopustit mnoho celebrit. Ze slavných a krásných Češek jsou to modelky Simona Krainová a Alena Šeredová. Hlavní jednatelkou Replay je pro český trh známá modelka Pavlína Hrbková. V roce 2008 značka Replay představila vlastní kolekci módních doplňků. Ke skutečně krásným kouskům patří zejména šperky a hodinky Replay. Užijte si dokonalý soulad retro stylu a moderního designu hodinek Replay.

Džíny vykoupané v květinách

A jak poznáte džíny Replay? Jednoduše. Hledejte logo značky Replay, kterým je stylové červené psací písmeno R na pravé zadní kapse džínů. Novinkou jsou od roku 2006 limitované edice jako například kolekce s názvem Replay Blue Jeans. Jsou to džíny z organické bavlny, které byly na závěr vymáchány ve voňavém nálevu květin a éterických olejů. Díky tomu mají džíny šmrncovní obnošený vzhled.

Pohodlnost především

Koncept značky Replay spatřil světlo světa v roce 1981 ve slunné Itálii. Módním návrhářem byl Claudio Buziol, který hlásal jasnou vizi firmy jednoduchým heslem: „Pohodlnost především!“ Základem výroby byly stylové džíny. Postupně firma Replay rozšiřovala svůj sortiment oblečení. Dnes se značka Replay prodává po celém světě od Evropy, přes Ameriku až po Asii. Džíny se distribuují do více než 50 zemí světa. Džíny Replay jsou kalhoty vysoké kvality s precizním střihem. Díky tomu džíny Replay padnou jako ulité. Zvolte model „slim fit“ nebo volnější střih kalhot. Budete se cítit jako superhvězda. Džíny Replay nakoupíte jak v kamenných obchodech tak i v e-shopech.

Napsat komentář