5 kroků k dokonalé postavě

on

Chcete se zbavit faldíků? Jen 5 kroků vám k tomu pomůže. A nejlepší na tom je, že díky nim nebude cesta nijak dlouhá! Čtěte dále ale jen v případě, pokud to tentokrát s hubnutím myslíte opravdu vážně!

  1. Rozhodnutí

Prvním krokem je rozhodnutí. Snaha zhubnout a vytvarovat postavu nesmí vycházet jen z momentálního poblouznění. Jen pevná vůle vás udrží na vlně a pomůže vám dojít ke zdárnému konci.

  1. Realitě tváří v tvář

Druhým krokem je postavení se realitě. Možná jste si několik let nestoupla na váhu. Nyní to musíte udělat. Zvažte se, změřte si obvody rukou, stehen apod. Vyfoťte se ve spodním prádle, fotku vytiskněte a dejte na viditelné místo. Musíte mít neustále na očích počátek, který bude impulzem k tomu, abyste svůj stav změnila. Fotografie si poté dělejte každý měsíc, ať vidíte výsledky.

cas-prozeny.cz_kentoyafitness_cz_01

  1. Změňte jídelníček

Polovinou úspěchu každého hubnutí je změna jídelníčku. Musíte se vyhnout tukům a cukrům a soustředit se na dostatečný příjem, bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů. Je důležité nepřekračovat doporučený denní kalorický příjem. Ten se odvíjí od věku, váhy aj. Ve výpočtu vám pomůže výživový poradce, použít se dá také online kalkulačka. A jak konkrétně jídelníček sestavit? Podrobný návod najdete například zde.

  1. Začněte cvičit pod dohledem

Aby cvičení mělo za následek hubnutí a vytvarování postavy, musíte si správně vybrat druh a jednotlivé cviky provádět správně. Ideální je posilování. Kde začít? Velmi dobré reference má posilovna Kentoya Fitness Praha. Působí v ní profesionální trenéři i poradci přes výživu.

cas-prozeny.cz_kentoyafitness_cz_02

  1. Naučte se odpočívat

Nikdy nesmí snaha zhubnout přerůst v pouhý dril. Je potřeba vše brát s nadhledem. Naučte se hýčkat sama sebe. Čas od času si zajděte na masáž, navštivte třeba i solárium Praha, upečte si lehký dortík. Zkrátka se odměňujete za to, že jste se vydala na náročnou cestu za krásnou postavou.

Napsat komentář