Džínové šílenství Diesel

on

diesel-jeans

Zlaté italské ručičky

Diesel je velmi známá značka pro džíny. Diesel nabízí rozmanité druhy a střihy džínů. Najdete nadčasové a decentní modely džínů, které rozhodně nezestárnou. Diesel začal psát své úspěšné dějiny v roce 1978. Oděvní značku Diesel založil Ital Renzo Rosso. Džíny Diesel jsou vždy kvalitní a módní.

Džíny, které mají jméno

Stále nové džíny vytváří tým mladých návrhářů a designérů. Každý rok přijdou s novou módní kolekcí i inovacemi. Džíny Diesel mají jedinečný vzhled. Diesel vytváří kvalitní džíny za dobré ceny. Kvalita je přímo úměrná ceně. Diesel vyrábí nejen džíny, ale také kšandy, boty, obuv, tašky a kabelky. Z oblečení Diesel to jsou především saka, vesty, trička, košile, polokošile a topy. Zakoupíte také plavky a kraťasy. Z doplňkového sortimentu Diesel dominují především hodinky a parfémy. Firma šije jak dámské, tak i pánské džíny. Dnes nakoupíte džíny v 300 obchodech a 80 státech světa. Nechte se strhnout džínovým šílenstvím Diesel.

A jaké džíny Diesel padnou Vám?

Diesel vytvořil několik druhů specifických džínů pro každou postavu a styl oblékání. Diesel Mayar mají boční vstup do předních kapes a kožené detaily na zadní části. Džíny Diesel Yarik disponují trendy zadními kapsami na zip a jsou nápadně seprané. Džíny Diesel Hipper jsou úžasné bokovky ve volném střihu. Džíny Diesel Rolan mají výborně padnoucí širší střih a komfortně se nosí. Džíny Diesel Gruson jsou klasické bokovky volného střihu bez zadních kapes. Džíny Diesel Lowky se řadí mezi sexy bokovky, které jsou opatřeny rovným střihem. Džíny Diesel Cardiel získaly svůj osobitý styl, jsou totiž podobné pracovním kalhotám. A konečně džíny Diesel Zathan je model pohodových džín, které mají extrémní seprání a imitaci bláta. Pokud chcete kvalitní džíny, spolehněte se na Diesel.

Napsat komentář