Každá žena ví, kde koupit elegantní kusové koberce

on

Rozhodla jste se investovat finance i čas do proměny Vašeho bydlení a ráda byste si do některé z místností Vašeho rodinného domu či bytu nechala položit kvalitní kusový koberec? Dříve než se vydáte do obchodního domu s kusovými koberci nebo otevřete webové stránky online prodejen, měla byste mít jasnou představu o tom, kam kusový koberec položíte. Dalším důležitým kritériem při výběru koberce je jeho funkčnost, tedy co od něj očekáváte. Kusový koberec můžete nechat položit do celé místnosti, ale také například jen pod konferenční stolek v obývacím pokoji nebo k posteli v ložnici. Kvalitní kusové koberce za výhodnou cenu můžete pořídit v internetové prodejně společnosti Vopi. Vopi umožňuje každému zákazníkovi vybrat si kusový koberec podle svého vkusu.

stay-open-2132350_1280 (1)

V nabídkovém katalogu najdete, jak extravagantní, tak elegantní kusové koberce. Solitérní koberce nabízí společnost Vopi v mnoha barevných provedeních, nápaditých dezénů, velikostí i tvarů. Kusové koberce Afrigo, Diamond New či Crazy zvýrazní každou místnost, do níž se rozhodnete tento bytový doplněk umístit. Prohlédněte si naše portfolio www.vopi.cz a vyberte si kusový koberec podle Vašich představ.O bezpečný pohyb na schodech se postarají nášlapy na schody. Tyto koberce jsou opatřeny samolepící páskou a zabraňují, jak opotřebení schodů, tak nebezpečí podklouznutí. Elegantnost nášlapům na schody dodává lemované obšití. Nášlapy na schody Ecostep a Topstep jsou vybaveny bodovým syntetickým lepidlem po vnitřní straně. Nášlapy na schody je možné také jednoduše udržovat v čistém stavu pomocí měkkých kartáčků a mýdlem nebo pracím práškem.

One Comment Add yours

  1. Jarka napsal:

    Koberce v celé místnosti jsou pasé, ale kusové koberce patří do moderní domácnosti, máme v obýváku, jídelně, ložnici, běhoun na chodbě…

Napsat komentář