Průvodce výběrem stylového bydlení v Praze

on

Bydlet v hlavním městě má hned několik výhod. Lidé sem míří především za zárukou, že jsou neustále v centru dění a mají ke všemu mnohem blíže. Druhým velkým lákadlem je větší nabídka práce a vyšší platové ohodnocení. Do třetice je to širší výběr kvalitních škol pro děti. Chcete se usadit v Praze a užívat si moderní život? Naučte se, jak při hledání bytu správně postupovat. Jedině tak bude na konci vašeho výběru spokojené bydlení.

Odpovězte si!

I na vás čekají stovky volných bytů, které se od sebe liší kvalitou, lokalitou, dispozičním uspořádáním a hlavně cenou. Ještě než se pustíte do hledání, musíte mít jasno v tom, co chcete. Rozmyslete si, jak velký váš nový byt má být, kde by se měl nacházet. Bude pro vás lepší bydlet na periferii, nebo v centru? Potřebujete výtah? Jak daleko to budete mít do práce a děti do školy? Jsou v okolí sportoviště, obchody či restaurace? Vyřešte i finance. Základní představu o výši hypotéky pomůže udělat tato online hypoteční kalkulačka, pro konkrétní nabídku zajděte do banky.

cas-prozeny.cz_sekyragroup_cz_01

Makléř, majitel nebo developer?

Jestli se vám koupě bytu podraží či naopak nakoupíte výhodně, záleží na prodejci. Velmi rychle se dá byt koupit s pomocí realitní kanceláře, jenže ta si za své služby řekne tučnou provizi, která může činit i několik desítek tisíc korun. Přímé jednání s majiteli bytů je naopak zdlouhavé, připravte se i na vysoké finanční výdaje, například za sepsání smlouvy apod. Z hlediska ceny i úspory času jednoznačně vítězí developerské projekty Praha. Developerské společnosti staví moderní byty v atraktivních lokalitách, aby uspokojily vysokou poptávku. Moderní byty nabízí levně a rychle. Je výhodou, že jednáte přímo s majitelem – profesionálem. Podívejte se na aktuální prodej bytů v Praze, který nabízí renomovaný developer Sekyragroup.

cas-prozeny.cz_sekyragroup_cz_02

Spojení moderny a prestiže

Hned s několika výjimečnými projekty přichází developerská Sekyra Group, a.s. Mezi top patří Tandem Modřany v Praze 4. V místě bývalé čokoládovny vznikly luxusní byty cenově dostupné pro každého. Provedením je výjimečný plánovaný projekt BelariePark II na Praze 12. Výstavba bude zahájena v letošním roce, budou postaveny nízkoenergetické domy, které nabídnou maximální komfort. Více se dozvíte na www.sekyragroup.cz.

One Comment Add yours

  1. Pavla napsal:

    Přemýšlíme nad koupí vlastního bytu v Praze, ceny nájmů jsou vysoké a při nynější úrokové sazbě hypoték je poměrně výhodné pořídit si vlastní bydlení.

Napsat komentář