Koberce, které vám zútulní domov a potěší na pohled i dotek

on

Drtivá většina z nás má doma buď celistvé koberce po celých místnostech, nebo častěji kusové koberce, které jsou skvělé na údržbu i přesun. Díky kobercům je nám doma nejen tepleji, ale zároveň je naše podlaha měkčí a příjemnější při chůzi. A také dovedou doslova kouzlo se vzhledem pokoje, když vybereme zajímavou barvu, materiál, vzory, tvary.

To pravé do moderních interiérů

Mnozí si zařizujeme domovy podle posledních trendů. Někdo novostavbu, jiní upravují starší interiér, co deset let, aby díky doplňkům působil stále moderně. I s tím vám pomohou moderní koberce, které si můžete prohlédnout na stránkách https://www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/. Najdete zde bohatou nabídku pestrobarevných i jednobarevných modelů, koberců s dlouhým i krátkým vlasem, jednoduché, elegantní, s květinami, s asymetrickými obrazci atd.

Jestliže se zajímáte o barevně trendy kousky, vězte, že zabodujete s jakýmikoli koberci v šedých odstínech, populární a in jsou i červené koberce a další se zemitými tóny, jako je hnědá či zelená. Nemusí jít o jednolitý jednobarevný typ. Např. může být rozdělen na spoustu barevných dílků, které budou v barvě červené, šedé, oranžové a černé.

Barevné koberce nejen do dětských pokojů

V dětském pokoji by měl být koberec veselý, zářivý. Zvláště, když v něm bydlí malé děti. Náctiletým můžete do pokojů umístit koberec s ohledem na to, že jim bude sloužit i v době dospělosti.

Barevné koberce podtrhnou krásu v pokoji, kde je jednobarevný nábytek a výmalba. Např. když je v ložnici bílý nábytek a béžová výmalba, bude barevný koberec doslova velmi žádanou a důležitou třešinkou na dortu. Ložnici oživí a dodá jí šmrnc. To stejné platí i u ostatních pokojů, kde jsou jen jedna či dvě barvy. Bílé stěny obýváku, hnědý nábytek včetně gauče, a koberec může být plný barev a tvarů. Jakmile vstoupíte do obýváku, nezůstane koberec bez povšimnutí.

Venkovní umělé koberce

Nezapomeňte na terasu. Nemusí mít klasickou dřevěnou podlahu, na kterou jste zvyklí. Může být doplněna i o umělý travní koberec, který je velmi trvanlivý a prostředí dodá zcela jiný rozměr. Budete mít pocit, že sedíte poblíž trávníku. Má 3 mm dlouhý vlas a je navržen tak, aby odváděl vodu. Takže jestliže vám na balkon či terasu naprší, nebudou se na travním koberci tvořit žádné louže.

Podívejte se na kompletní nabídku koberců u známého prodejce vopi.cz. Uvidíte, že vyberte ten správný kus do moderního bytu, do venkovské chalupy, do dětského pokoje, ale i do auta, na schodiště nebo na terasu.

 

Napsat komentář