Zdravotní obuv Santé

S prodlužující se pracovní dobou, kvůli zvýšenému podílu práce ve stoje i vsedě a stále kratšímu volnému času, který lze aktivně trávit přirozeným pohybem, dostává naše tělo zabrat. I když se říká, že ušetřit se dá na čemkoliv, o obuvi to rozhodně neplatí. Kvalitními botami podpoříte nejen chodidla, ale i namáhané klouby, svaly a správné držení těla. Pokud pravidlo nošení zdravotní obuvi nedodržíte, vystavujete se značnému riziku nevratných zdravotních následků. Jestli Santé zdravotní obuv právě hledáte, jste na správné cestě ke zdravému a spokojenému tělu.

Zdravotní pantofle Santé
SANTÉ N/21/10 Pantofle zdravotní dámské, zdroj: celar.cz

Pantofle, sandály a mokasíny

Sortiment zdravotní obuvi Santé zahrnuje domácí a vycházkové boty pro děti i dospělé. Nejoblíbenějším a nejrozšířenějším typem zdravotní obuvi Santé jsou pantofle na domácí nebo venkovní nošení. Vyrábí se z pravé kůže, vyznačují se správně tvarovanou, často masážní stélkou podporující klenbu a nastavitelným zapínáním na jednu či více přezek.

Pokud vám více než pantofle vyhovují sandály, zaměřte se na ně. Jsou stejně kvalitní a zdravotně nezávadné jako pantofle. Zadní pásky jsou širší proto, aby zajistily pohodlí a komfort při chůzi.

Na https://www.celar.cz/183-zdravotni-sante/ se můžete spolehnout i v chladnějším počasí. V kožených mokasínách s ortopedicky tvarovanou stélkou si pěkně pochodíte na jaře i na podzim.

Zdravotní obuv Santé pro děti

Jestli je u dospělých kvalitní obuv nutností, u dětí to platí dvojnásob. Ke správnému vývoji svalů a kostí potřebují zdravotní obuv, která kopíruje jejich chodidla a napomáhá zdravému vývoji celého těla. O to víc je to důležité v období prvních nejistých krůčků, kdy si noha zvyká na zcela nový pohyb a rozložení váhy těla. V této fázi vývoje je nutné dítěti poskytnout maximální oporu. V nabídce značky Santé najdete otevřenou i uzavřenou dětskou obuv.

Napsat komentář