5 nejbližších akcí s dětmi v Praze

prague-1045305_640

Když si děti hrají, tak nezlobí. A taktéž nezlobí, pokud se jim věnujeme a spolu s nimi se zúčastníme nějaké atrakce nebo zajímavé činnosti. V tomto směru je na vrcholu naše metropol. Nabízí ohromné množství kulturního vyžití. Praha nás na první pohled ohromní nejen svou krásou a velikostí, ale také bohatou historii, nemluvě o architektonických skvostech. Pražská kotlina byla osídlena již ve starověku, snad i v pravěku. Žádné město není tak úzce spjato s historii svého národa jak Praha.

Kam zajít s dětmi v Praze?

Směr Letňany! Ve dnech 22. – 26.6. můžete zdarma s dětmi navštívit mobilní planetárium. Tento unikátní projekt prostřednictvím sférického kina se snaží přiblížit dětem i dospělým vesmír a svět kolem nás. S dětmi od tří let, taktéž zdarma si můžete užít letní pohádkové neděle na Náplavce. Pohádky začínají 3.7. a pravidelně se konají každou prázdninovou neděli. Za zmínku stojí i festival Sporťáček, který se koná 10. 9. Vstup zdarma – představí se zde 150 sportovních klubů. Užijete si den plný zábavy, můžete se těšit na sportovní exhibice, autogramiády, nebude chybět ani doprovodný program. Kde? Sportovní areál HAMR… Vltavanů 1542, Praha 4. A míříme opět do Letňan, konkrétně na adresu Veselská 663, Praha 9, kde organizují zábavu na celý měsíc červen, pod názvem Měsíc dětí.

Program:

  1. 6. Majda z Kouzelné školky
  2. 6. Michal Nesvadba
  3. 6. 24 hodin pro kuře
  4. 6. 24 hodin pro kuře

Vyvrcholením je Star Wars konaný 30. 6. Máte úžasnou příležitost se i vy vyfotit s postavou z filmu! Samozřejmostí jsou doprovodné soutěže, Xbox hra a odměny pro ty, kteří přijdou v kostýmu.

Kam jít s dětmi?

Do Prahy! Kde můžete kromě zmíněných akcí navštívit i muzeum čokolády, terárium Praha, pavilon lachtanů, království železnic, koupaliště, zoo a tak bychom mohli pokračovat.

Napsat komentář