Zbavte se všech Vašich problémů. Najděte jejich příčinu

on

Nejdůležitější v životě pro nás je, být šťastni. I když si štěstí každý z nás představuje trochu jinak, děláme vše proto, abychom ho dosáhli. Jedno ale máme společné. Ke štěstí všichni potřebujeme, abychom my i naši blízcí byli zdraví. Není tomu tak? Pak Vám může pomoci komplexní terapie

zdroj: "©Bioliečba.eu, 2018 - až po současnost
Zdroj: „©Bioliečba.eu, 2018 – až po současnost

Cílem komplexní terapie je přirozená léčba, která nastane ve chvíli, kdy jsou identifikovány příčiny Vašich problémů. Většina zdravotních potíží je totiž způsobena různými traumaty nebo potlačenými emocemi. Tělo si všechny informace o těchto nepříjemných prožitcích ukládá hluboko do podvědomí a zdravotními potížemi volá o pomoc. Dejte pomocí terapie Vašemu tělu vše, co potřebuje, aby se mohlo samo uzdravovat a zbavte se svých problémů jednou provždy.

Komplexní terapie na dálku

Velkou výhodou dnešní technologicky pokročilé doby je fakt, že terapii můžete absolvovat na dálku prostřednictvím telefonických rozhovorů. Není tedy nutné dojíždět za terapeutem a celý proces může proběhnout z pohodlí Vašeho domova. Příčiny problémů jsou touto formou identifikovány stejně dobře, jako kdybyste za svým terapeutem chodili osobně.

Komplexní terapii na dálku se věnuje například odborný poradce a terapeut pan Radovan Babic, již touto cestou pomohl nejen jednotlivcům, ale také párům, celým rodinám a domácím mazlíčkům. Pan Radovan svým klientům poskytuje také ultimátní terapii, jejímž cílem je zbavit Vás všech Vašich problémů. Pracuje také na tom, abyste se se svými problémy uměli vypořádat sami bez jakékoliv pomoci terapeuta.

Experimentální terapie

Pomocí experimentální terapie pan Radovan pomohl například jednomu páru objevit možnosti vědomé telepatie na dálku. Jejím cílem je odhalit Vaše vyšší schopnosti, kterými lidstvo běžně disponovalo v dřívějších dobách.

Více informací o komplexní, ultimátní i experimentální terapii naleznete na webových stránkách www.bioliecba.eu/cz.

Napsat komentář