Vaginální mapování: Revoluční postup, který vás zbaví intimních traumat a vnese do vašeho sexuálního života potěšení a hloubku

Trápí vás necitlivost při milování? Neužíváte si sexualitu dle vašich představ? Možná, že si i vaše tělo prošlo traumatem při porodu, gynekologických zákrocích, nepříjemném milování nebo zjištění nevěry vašeho partnera. Vaginální mapování je citlivou metodou, která ženám pomáhá zbavit se jednou provždy intimních traumat překážek, které vám brání v radostném prožívání intimity. Po odblokování nepříjemných pocitů se uvolní napětí ve vašem těle, lépe poznáte sama sebe a objevíte ve vašem sexuálním životě potěšení a hloubku.

Vaginální mapování  je citlivou technikou, která vám pomůže uvolnit se a zbavit se traumat, která se týkají vaší intimity. Díky zvědomění opakujících se starých pocitů, které způsobily traumata ve vašem těle a intimních partiích obzvláště, se budete schopná zbavit nepříjemného napětí, bolesti či necitlivosti při milování jednou provždy. Sexualita pro vás bude příjemným potěšením a váš život bude šťastnější.

Co je to vaginální mapování?

Vaginální mapování spočívá v probuzení konkrétních bodů v prostoru vagíny jemným dotykem. Během stimulace (nepředstavujte si vzrušující dráždění, spíše jemné doteky) těchto bodů je vyvolán se vzpomínkou spojený pocit, který je uložen v buněčné paměti ženy a který může za to, že při každém intimním kontaktu jej znovu prožíváte. Pomocí mapování se traumatické prožitky zvědomí, žena je procítí a nechá je ze svého těla odejít.

Jak probíhá vaginální mapování?

Postup vaginálního mapování si klientky určují samy. Při první konzultaci si ženy zpravidla projdou jemnou průpravou. Pomocí této průpravy Sexuological Bodyworker (lektor a terapeut v oblasti sexuality) ověřuje vhodnost metody u konkrétní klientky. Pokud je však pro ženu vhodnější, dochází k samotnému vaginálnímu mapování až na dalších sezeních. V rámci první konzultace se bodyworker zaměřuje na seznámování klientky s možnostmi sezení a může začít například ukázkou mapování těla přes oblečení, nebo jinou metodou na konkrétní téma klientky.

Na koho se obrátit?

Vaginálnímu mapování se dnes věnuje mnoho terapeutů a odborných poradců. Ne všichni jsou však kompetentní tuto metodu provádět. Proto ženám doporučujeme, aby vaginální mapování absolvovaly u specialistky s Certifikací Sexuologial Bodywork. Zkušený bodyworker vás se vším předem seznámí, dopřeje vám dostatek času, ověří si, zda je metoda tou nejvhodnější cestou a vždy vám nabídne více možností, jakými je možné sezení sexuologické práce provést. Měla byste se tedy vždy cítit dobře, bezpečně a být si vědoma toho, že sezení se řídí podle vás.
Jedná se o velmi citlivou metodu, a proto je nutné dbát na správný postup a připravenost klientky, který vám kompetentní Sexological Bodyworker  vždy zajistí!

Napsat komentář