Optimal Collagen se mění na Optimal Collagen Plus

on

Přípravek Optimal Collagen byl vyvinut za přispění špičkových vědců, jeho receptura je opravdu jedinečná a jeho účinky báječné. Nyní se vám představuje v ještě lepší a účinější variantě: jako Optimal Collagen Plus.

Kolagen – pro naše tělo je nezbytný

Kolagen je látkou, která tvoří základní složku naší pokožky. Díky ní je pleť hladká, pružná, hydratovaná a hebká. Kolagen také pomáhá při potížích s akné či popraskanými žilkami, urychluje hojení pokožky při pobodání hmyzem, omrznutí či popálení, snižuje tvorbu jizviček a vrásek. Na první pohled je vidět, že je zdravá a mladistvá – a to v každém věku. Kromě toho je kolagen důležitý také pro naše klouby a kosti, funguje jako prevence před artritidou a chrání vazivové tkanivo a chrupavky. Lidské tělo kolagen samo produkuje, tato produkce se ale postupně snižuje.

Jak Optimal Collagen Plus pomáhá?

Výrobek obsahuje tekutý kolagen ve formě peptidů, které se snadno vstřebávají a v našem těle fungují také jako spouštěč vlastní tvorby kolagenu. Díky tomu Optimal Collagen Plus nejen dodává tělu tolik důležitou látku, ale zároveň pomáhá tělu, aby jí samo vytvářelo více. Kolagen v tomto přípravku je navíc rybí kolagen. Ten je oproti jiným druhům (zejména hovězímu) zcela netoxický a jeho užívání je naprosto bezpečné.

Optimal Collagen Plus a jeho zázračné účinky

Optimal Collagen Plus obsahuje nejvyšší množství kolagenu v jedné denní dávce, tedy 8 000 mg. I přesto, že obsahuje rybí kolagen, nezanechává po sobě rybí pachuť. Je naopak velmi lehce stravitelný a vstřebatelný až z 99 %. Kromě toho obsahuje také další důležité látky jako vitamín C, zinek, měď a nebo kyselinu hyaluronovou. Ta je pro naše zdraví a především pro zdraví naší pleti rovněž velmi důležitá. K dosažení co nejlepších výsledků je proto nejlepší kyselina hyaluronová a kolagen – budete se cítit i vypadat lépe!

Napsat komentář