Kouzla zahraničních kultur

Vydejte se na výjimečnou cestu napříč zahraničními kulturami. Poznejte sílu, kterou v sobě ukrývají umění a architektura. Cestovní kancelář Redok travel nabízí širokou škálu poznávacích, turistických, ale i pobytových zájezdů. Na své si přijdou milovníci relaxace i příznivci aktivní dovolené. V bohaté nabídce se nachází mnoho odpočinkových pobytů i neobyčejných výprav za dobrodružstvím. Každým rokem navíc přibývají v katalogu nevídané a zajímavé novinky pro zákazníky.

159058737

Napříč uměním a architekturou

Tato cestovní kancelář poskytuje celou řadu nezapomenutelných poznávacích zájezdů. Každý z nich je spojen s průvodcem na profesionální úrovni. Čeká na vás bohatý program, který je detailně rozepsán na internetových stránkách. Nachází se zde také nezbytné údaje k dovolené a obecné informace o dané zemi. U některých zájezdů je možné využít i akčních slev či bonusů například v podobě cestovního pojištění zdarma. V případě zájmu lze dovolenou zarezervovat přímo na webu pomocí nezávazné objednávky. Na základě odeslaného formuláře se s vámi spojí pracovník firmy a sjedná veškeré náležitosti.

Nechte se pohltit krásou Paříže

Redok Travel se může pyšnit pestrou nabídkou poznávacích zájezdů do Paříže. Každý z nich má své specifické kouzlo, za kterým obvykle stojí unikátní vůně tymiánu či lahodná chuť šampaňského nebo camembertu. Paříž je možné navštívit kdykoliv v roce, přičemž v každém ročním období se skrývá odlišný půvab. V době adventu vás jistě omámí záře osvícených památek, jindy zase pohled na rozkvetlou krajinu z Eiffelovy věže.

rim-shutterstock_174302222

Malebnosti římských zemí

Zásluhou starověkého Říma je možné nahlédnout do velmi vzdálené historie. Nalezneme zde nespočet zachovalých památek, mezi které patří například Koloseum, Sixtinská kaple, Vatikánská muzea, Forum Romanum či bazilika sv. Petra. Všechny z nich můžete vidět, pokud se zúčastníte poznávacího zájezdu do Říma. Toto město je díky neobyčejnému počtu pamětihodností jedním z nejnavštěvovanějších míst vůbec.

Napsat komentář