Využijte v Praze prostory pro zábavu, když je venku špatné počasí

on

Mnohdy se stane, že venku zavládne špatné počasí právě ve chvílích, kdy jste se rozhodli udělat si výlet. Zrovna v Praze to může mrzet nejvíc, zvláště pokud bydlíte daleko a do hlavního města jste přijeli jen na víkend. Následující tipy na zábavný program v deštivých dnech však využijete i v případě, že žijete přímo v Praze a pouze hledáte inspiraci jak strávit deštivý den aniž byste museli zůstávat doma.

Vyzkoušejte vodní atrakce hlavního města s přáteli

Pokud jste už přesycení návštěvami kina nebo restaurací, určitě si přijdete na své. Například Mořský svět v Praze nabízí náhled do podmořského světa s poučnou přednáškou i možností na vlastní oči spatřit žraloka. Jestliže vás mořský svět zlákal, možná vás bude bavit i pobyt v Surf Aréně, která nabízí možnost využití surfového simulátoru. Pro plavecké účely pak slouží Aquapalace v Praze, kde mimo jiné najdete i umělé vlnobití a úžasné tobogány.

Trochu akce nikomu neuškodí a možná zažijete něco nového

Pro akčnější typy se hodí například návštěva Laser arény Mercuria umístěné jen pár minut od metra, kde se můžete utkat se svými přáteli. Nebo s nimi můžete vyrazit na procházku strašidelným sklepením a dát si společně drink v děsivém baru. Za zmínku stojí mimo jiné i jízda po variabilních tratích na motokárách v Praga aréně.

Jestliže však nežijete v Praze nebo jejím okolí, měli byste si před návštěvou hlavního města rezervovat komfortní ubytování, jež nabízí hotely Praha ve svých moderně zařízených prostorách. A to nejlépe blízko centra, abyste po vyžitém dni nemuseli cestovat přes celou Prahu.

Kvalitní hotel nemusí být zbytečně předražený

Hotel Belvedere Praha nabízí mimo pohodlného ubytování i příznivou cenu. Stává se tak přijatelným kompromisem mezi hodnotou a kvalitou ubytování. Zde můžete využít služeb masérky či kadeřnice, navštívit japonskou restauraci nebo uspořádat konference v Praze a zajistit zde ubytování pro všechny účastníky své firemní akce. Je to vynikající způsob, jak spojit příjemné s užitečným. Velkou výhodu představuje možnost uspořádání cateringu, který hotel také nabízí v ceně pronájmu sálů. A když jako pořadatel trpíte trémou, bude se hodit ještě tento článek. Dozvíte se v něm, jak se nervozity rychle zbavit.

Napsat komentář