Bydlení ve starých zástavbách je hitem

Bydlet v novém nemusí nutně znamenat bydlet v novostavbě. Staré domy prochází generálními rekonstrukcemi, a tak i historické městské zástavby získávají veškerý komfort moderních novostaveb. A navíc z nich dýchá ten správný genius loci.

Kde takové nabídky pro bydlení v Praze hledat? Kdo hledá bydlení s duší, toho nejspíš upoutá nabídka PSN. Pražská správa nemovitostí se specializuje na rekonstrukce bytů a domů, ale i původních nebytových prostor. Ty proměňuje na exkluzivní byty. Adaptované byty se nachází v historických částech Prahy, ale i ve starších průmyslových objektech. Takto žádanou „exkluzivkou“ je nyní bytový projekt Depo Grébovka.

TIP: Byty na prodej v Praze

Projděte se po střechách Grébovky

Název Grébovka máme spojen spíše s vinohradským stejnojmenným parkem. Nyní však na Vinohradech vyrostl i bytový komplex. Nestavěl se rozhodně od základu. Jde o zajímavý adaptovaný projekt ve starém průmyslovém objektu. Moderně čistá architektura staré technické stavby se zde potkává s novodobými vymoženostmi. Třeba s tou, že si dnes a denně můžete užívat úchvatné výhledy na Prahu z pochozích střech budovy. Objekt Depo Grébovka nabízí praktické malometrážní singles bydlení 1+kk, ale i prostorné rodinné bydlení 3+kk. K bytu si máte možnost dokoupit i svoji „soukromou střechu“. Bydlíte v srdci Vinohrad, minutu od parku Grébovka a samozřejmě v centru veškerého pražského denní.

Více v centru už to nejde – bydlete přímo v Opletalce

Opletalova ulice na Novém městě se nachází v srdci pražské metropole. A i zde je reálné bydlet jako chytrá horákyně – v novém, a přitom ve starém. PSN zde nabízí nádherné zrekonstruované byty 1+kk až 3+kkRezidence Opletalova, jak se projekt nazývá, prošel rukama architektonického studia OOOOX, které dokázalo perfektně skloubit staré s moderním a celému projektu vdechnout mladistvý duch pro každého, kdo hledá vysoký standard bydlení. Pavlače, vysoké stropy, zachované prvky původní architektury – to vám je schopné nabídnout pouze bydlení ve staré zástavbě.

Projektů v tomto standardu nabízí PSN hned několik. Je z čeho vybírat. Kdo jde po kvalitě, toho bydlení ve starších adaptovaných stavbách rozhodně nezklame.

Napsat komentář