Podlaha dělá domov

on

Není vám lhostejné, z jakých materiálů je vyrobené vybavení vašeho bytu? Pokud dáváte přednost přírodním materiálům a rozhodujete se pro pořízení nové podlahové krytiny ať už v stávajícím bytě nebo při zařizování zcela nového bydlení, pak určitě věnujte pozornost přírodnímu linoleu.

Mezi jeho největší výhody patří kromě vysoké odolnosti také výborné izolační a protihlukové vlastnosti. Už dávno neplatí, že linoleum je nudné a neestetické. Dnes není problém sehnat linoleum v nejrůznějších barvách a vzorech, které oživí prostor. Zejména kombinace barevných čtverců dokáže být velmi zajímavým prvkem.

dd300-slider2014

Výhodou linolea je také velmi snadná údržba. Při běžném denním provozu stačí podlahu jen běžně zamést, případné větší nečistoty setřít vlhkou hadrou. Díky tepelným vlastnostem je velmi vhodné například do dětských pokojů, kde se už nebudete muset bát prochladnutí vašich nejmenších. Velký výběr přírodního linolea vám na svých stránkách www.meister-podlahy.cz nabízí společnost Meister podlahy, která se specializuje na nabídku kvalitních německých podlah všech druhů.

Kromě linolea najdete v jejich sortimentu také podlahy laminátové, korkové nebo dřevěné. Najdete zde vhodné podlahové krytiny do každé místnosti vašeho bytu, jak do kuchyně, kde jsou podlahy vystaveny častému mechanickému poškození tak do koupelen, kde je potřeba, aby podlaha odolala vlhkosti.

Přírodní linoleum MEISTER je vyrobeno z oleje lisované z lněných semen a je přirozeně antistatické a antibakteriální, proto je vhodné také pro alergiky, astmatiky a malé děti. Vybrat si můžete hned z několika dekorů, podle toho, které bude nejlépe odpovídat celkovému charakteru vašeho domova. Navíc není nutné vybírat do celého bytu stejný typ linolea. V každé místnosti si můžete nechat položit zcela odlišný typ a udělat z vašeho domova opravdu jedinečné místo, kam se budete rádi vracet a s radostí si budete vychutnávat každý krok na vaší nové podlaze.

One Comment Add yours

  1. Karel napsal:

    Přesně tak, měli jsme klasické lino, ale již bylo třeba změnit interiér, teď máme kvalitní vinylovou podlahu a jste naprosto spokojeni.

Napsat komentář