Dřevěné hrací kolotoče jako první hračka pro každé dítko. Užitečná a skvěle vypadající

Hračky provázejí každé dítko už od útlého věku. Zaměstnávají jeho pozornost, podporují fantazii a pomáhají při objevování toho velkého světa, do kterého se narodilo. Pojďme si zde na otázku, jaké hračky jsou pro děti nejvhodnější, odpovědět pomocí ručně vyráběných dřevěných hraček.

Jednou z nejtradičnějších a zároveň prvních hraček, které každé dítko dostane, je „něco hýbajícího se nad postýlku“. Takový hrací kolotoč nad postýlku sice může být pro rodiče záležitostí, která lehce pocuchává jejich nervy, jen se ale podívejte, kolik času nemluvně v postýlce stráví se zrakem upřeným právě na hýbající se postavičky na kolotoči.

Dřevěné hračky podporují dětskou představivost

Pokud se budeme bavit o výhodách dřevěných hraček, přijdeme na to, že jsou výjimečné. Díky přirozené struktuře dřeva jsou velmi příjemné na dotyk. Výrazně podporují dětskou fantazii. Postavičky na dřevěných kolotočích jsou sice snadno rozeznatelné, nikdy však nebudou natolik dokonale vyobrazovat to, co mají, jako moderní plastové výlisky. A právě tato neurčitost podporuje a rozvíjí dětské myšlení, jež si tak hračku může zcela přizpůsobit svým představám.

Hračky, které opravdu vydrží

Obrovským benefitem dřevěných hracích kolotočů je jejich originalita. Perfektní zpracování kvalitního dřeva poskytuje hračce dlouhou životnost, dítěti tak vydrží po celou část jeho dětství, kterou stráví v postýlce. Ke každému kolotoči patří dřevěný držák na dětský kolotoč, který snadno přichytíte k postýlce, a svým vzhledem dokonale doplňuje samotný kolotoč, a hrací skříňka.

Díky tomu, že značka O My Dear se specializuje na originální ruční výrobu českých hraček, můžete si dřevěný hrací kolotoč nechat přizpůsobit vašim představám. Důkazem kvality výrobků O My Dear, které naleznete na adrese https://www.omydear.cz/, je čas potřebný k vytvoření jednoho kolotoče. Přesné zpracování všech detailů zabere klidně i 7–9 hodin práce. Ono potěšení, jež se vašim (a především dětským) očím dostane při pohledu na hotový kolotoč, však vyčíslit nelze.

Napsat komentář