Už jste přešli na LED žárovky?

Mnozí už dávno přešli na LED žárovky a díky jejich výhodám na ně nedají dopustit. Zatím mezi ně nepatříte, ale uvažujete o nich? Pojďme se podívat na hlavní výhody LED technologie a dáme si tip, kde tento sortiment nakupovat.

LED žárovky a jejich výhody

Budeme-li se podrobněji „bavit“ o LED žárovkách, měli bychom si nejdříve rozebrat anglickou zkratku LED („Light-Emitting Diode“). Uvedený výraz můžeme přeložit jako „elektroluminiscenční dioda“, tedy taková dioda, která emituje světlo.
LED žárovky přináší spoustu výhod, díky kterým je využívá stále více domácností, podniků a jiných provozoven.
Jde o moderní a velice úsporný způsob osvětlení. Můžete s ním ušetřit více než tři čtvrtě spotřebované energie. Potěší vás i jejich vysoká životnost. Vydrží až 50 000 hodin. Nejenže tedy nebudete muset kupovat každou chvíli novou zářivku, ale také si ušetříte práci s jejím montováním. To oceníte, zvlášť pokud je na nějakém těžko dostupném místu.
LED žárovky se báječně hodí do svítidel, která svítí delší dobu každý den. Ovšem použít je lze prakticky kdekoliv.
A už jste zkoušeli LED pásky? Jsou praktické, ale také efektivní a velmi vkusné. Zkuste si tak třeba osvětlit pracovní plochu kuchyňské desky. Hodí se i do podhledů a vitrín jako dekorativní osvětlení.

Kde sehnat LED sortiment?

Ať už sháníte LED trubice – zářivky, pásky, svítidla, panely či další sortiment z oblasti LED, podívejte se do internetového obchodu Ledakce.cz. V obchodě seženete i LED reflektory, veřejná osvětlení, nouzová svítidla, designová závěsní svítilda, autožárovky, příslušenství… Zkrátka vybírat budete opravdu ze širokého sortimentu. Nezapomeňte se podívat do sekce „Výprodej“. Čekají vás v ní ještě výhodnější nákupy.
Poznejte výhody LED žárovek a nebudete chtít jiné. LED akce jsou tu pro vás.

Napsat komentář