Svatební oznámení v novodobém pojetí

on

Svatební přání je nedílnou součástí jakékoliv svatby. Jedna z položek, na kterou nesmíte v žádném případě zapomenout při plánování svého velkého dne „D“. Tato pozvánka by se měla nést v elegantním a zároveň netradičním a originálním duchu, aby potenciální svatebčany dostatečně okouzlila.

Snímek obrazovky 2017-04-21 v 16.07.41

Ruku na srdce, toho jenom stěží docílíte se standardním přáním, jež sebou nese jen základní informaci o ženichovi, nevěstě, termínu a místě konání svatby. V současnosti jednoznačně vede kreativita, nápaditost a propracovaný design. Teprve takové svatební oznámení zaujme a vy na něj můžete být právoplatně pyšní.

Snímek obrazovky 2017-04-21 v 16.07.26

Jak vypadá svatební přání současnosti?

V první řadě to nemusí být pouze svatební oznámení, jak si někdo může myslet. Lidé k těmto přáním přikládají také pozvánku ke svatebnímu stolu, na hostinu nebo předesílají, jaké bude menu či večerní program. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou. Důležité je, aby ostatní položky svatebního oznámení byly vytvořeny ve stejném duchu a konceptu.

Zaměříte-li se na design, pak vězte, že svatební přání může nabývat nejrůznějších podob. U někoho zvítězí luxus ve formě Swarovski krystalů a jiných šperků. Někdo dá přednost stylovým brožím, saténovým stuhám a další zase modernímu pojetí v kombinaci s elegantním vzorovaným papírem.

Snímek obrazovky 2017-04-21 v 16.08.03

Nepodceňujte obsahovou část svatebního oznámení

Velice důležitou roli hraje samozřejmě i obsah. Svatební přání může být vtipné, přímočaré či doplněné fotografií ženicha a nevěsty. Takové svatební oznámení bude působit daleko osobitějším dojmem, než se na první pohled zdá.

Nechte si vytvořit svatební oznámení na míru, jděte při jeho tvorbě s novodobými trendy a přitom vsaďte na jistou odlišnost. Věřte, že takové svatební přání vám přinese spoustu radosti a vaši svatební hosté budou doslova ohromeni.

Napsat komentář